نانسی پلوسی خواستار “بسیار قوی” تغییر در پاسخ به سراسر کشور ناآرامی

کشتن جورج فلوید در بازداشت پلیس و پس از آن در سراسر کشور ناآرامی باید یک کاتالیزور برای قانونگذاران به وحدت و مبارزه برای بیش از فقط افزایشی تغییر مجلس نانسی پلوسی گفت: CNBC در روز پنج شنبه.

“ما می توانیم بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است زمانی که و چه و تمام است که وجود دارد چیزی است که بسیار یک الگوی رفتار بد از نظر مردم چگونه درمان می شوند ناعادلانه در کشور ما,” او گفت: Jim Cramer در یک مصاحبه با “پول دیوانه.” “بیایید از این لحظه به یک نقطه عطف و یک محوری یکی, که ما در حال رفتن به فقط ادامه تدریجی اما در یک راه بسیار قوی برای انجام کارهای متفاوت است.”

Pelosi شد در پاسخ به یک سوال از کرامر که گفت که خشونت پلیس تظاهرات که باید مورد توجه جهان نیز با انگیزه های طولانی نادیده گرفته و واقعیت های اقتصادی است. سیاه جوامع در امریکا در طول تاریخ در مواجهه نابرابر دسترسی به مشاغل آموزش و پرورش مالکیت خانه و مالکیت کسب و کار در میان چیزهای دیگر است که منجر به ثروت نسل.

فلوید گزارشی مرد درگذشت و در روز یادبود در حالی که مهار توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس که متهم شده است در مرگ او. بوده است و به اتهام قتل در حالی که سه نفر دیگر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل. اخیر مرگ و میر ناشی از Breonna تیلور و Ahmaud Arbery سابق کشته شده توسط پلیس در یک botched حمله و دومی در دست اوباش و نژادپرستی در سیستم عدالت کیفری در میان دیگر مسائل نیز موجب جریان تظاهرات به دنبال عدالت است.

حوادث آمده میان coronavirus همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه آمریکایی, رکود اقتصادی است که در سمت چپ ده ها میلیون نفر بیکار و در انتخابات سال است.

“بخشی از آن تفاوت خواهد بود که چه راه حل هایی است که می تواند به متحد کردن کشور ما به جای اختصاص سرزنش و یا عملکرد گذشته اما می گویند چگونه ما با هم رو به جلو” گفت پلوسی که وکالت کالیفرنیا 12th منطقه در کنگره به مدت سه دهه است.

“اجازه دهید ما رسمیت شناختن نقش است که بخش خصوصی نقش در زندگی اقتصادی کشور ما به عنوان کار سازندگان ثروت سازندگان و بقیه اما اجازه دهید همچنین می دانیم که وجود دارد این است که حکمرانی خوب است که باعث ایجاد شغل و همچنین به عنوان کسب و کار را قادر می سازد به عملکرد به دلیل خدمات ارائه شده توسط بخش عمومی” پلوسی اضافه شده است.

در حالی که او نمی بحث در مورد هر برنامه به آدرس دیرینه و نابرابری در پلیس و اقتصادی دسترسی به, در میان موضوعات دیگر, پلوسی, صبح روز پنج شنبه گفت: اعضای کنگره, سیاه, انجمن در حال آماده شدن برای معرفی یک پلیس لایحه اصلاحات پرداختن به استفاده بیش از حد از نیروی واجد شرایط ایمنی و دهها. واجد شرایط ایمنی ساخته شده است که تحت پیگرد پلیس سختی کوه به صعود.

یادبود برگزار شد در مینیاپولیس در روز پنج شنبه برای فلوید است که شنیده ام در فیلم گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان یک شرکت اخراج افسر پلیس, Derek چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای نزدیک به دو ساعت در حالی که دستگیری فلوید به اتهام تلاش برای عبور از پول تقلبی. این سرویس که پخش شد در شبکه های ملی, آمد همان روز سه تن دیگر درگیر افسران در دادگاه ظاهر شد و برای اولین بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>