نانسی پلوسی خواستار CDC به دستور آمریکایی ها پوشیدن ماسک در میان خروش در coronavirus موارد

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا انجام یک کنفرانس خبری در کنگره مرکز بازدید کنندگان در روز جمعه 26 ژوئن 2020.

تام ویلیامز | CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت که فدرال دستور در پوشیدن ماسک است که “دیر” به عنوان دولت فرمانداران تماس برای سازگار ملی پیام در مورد این مسئله در میان خروش در coronavirus موارد در سراسر کشور.

پلوسی گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود استفاده از ماسک به کاهش گسترش ویروس اما هرگز موظف است آن را به عنوان به “توهین” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور بارها مسخره بهداشت عمومی دستورالعمل با امتناع از پوشیدن ماسک در مکان های عمومی پس از شروع شیوع.

“رئیس جمهور باید یک مثال است. مردان واقعی پوشیدن ماسک توان به عنوان مثال به این کشور پوشیدن یک ماسک” پلوسی گفت: در یک مصاحبه با ABC “این هفته است.” “آن را در مورد حفاظت از خود, آن را در مورد حفاظت از دیگران است.”

ماسک پوشیدن تبدیل به یک نقطه از مشاجره در سراسر ایالات متحده با وجود تحقیقات نشان می دهد که پوشش صورت جلوگیری از coronavirus انتقال است.

ایالات متحده coronavirus موارد یافت با بیش از 45000 در یک روز شکستن رکورد سنبله آورده است که این کشور در مجموع به بیش از 2.5 میلیون نفر, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در یکشنبه منحرف یک سوال در مورد فدرال دستور نیاز آمریکایی ها به پوشیدن ماسک و گفت: مردم باید گوش دادن به آنچه که دولت و مقامات محلی می گویند در مورد پوشیدن ماسک ،

معاون رئیس جمهور گفت: در یک مصاحبه با CBS’ “چهره ملت” است که “هر دولتی دارای یک وضعیت منحصر به فرد” و “ما معتقدیم مردم باید پوشیدن ماسک در هر کجا که اجتماعی فاصله ممکن نیست.”

پرسید اگر رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید کار بیشتری برای تنظیم یک مثال در پوشیدن ماسک و بینالملل آسا هاچینسون یک جمهوریخواه روز یکشنبه گفت که باید وجود داشته باشد یک “سازگار ملی پیام” به پوشیدن ماسک.

“شما می توانید دو پیام در همان زمان. پیام خود را که اجازه رشد اقتصاد ما, اما اجازه دهید همچنین دارای پیام اجتماعی فاصله محافظت از خودمان و دیگران از ویروس” Hutchinson در مصاحبه ای گفت: در ABC “این هفته است.”

آرکانزاس مانند یک دوجین کشورهای دیگر دیده شده است افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد در روزهای اخیر با هفت روز به طور متوسط افزایش 36%.

دموکراتیک نامزد جو بایدن گفته است که در صورت انتخاب او خواهد نیاز به استفاده از ماسک ، CDC در حال حاضر توصیه می کند که مردم می پوشند پوشش صورت در اجتماعی که در آن فاصله سخت است برای حفظ و برخی از کشورها و جوامع محلی نیاز به ماسک.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز یکشنبه با انتقاد از رئیس جمهور را “مخرب” توییتهایی و عدم ارائه یک “پیام سلامت” به آمریکایی ها برای کمک به کنترل این بیماری همه گیر.

“به جای tweeting روز دیگر در مورد اهمیت ماسک او توییتی در مورد آثار” Inslee گفت: در یک مصاحبه با CBS’ “چهره ملت است.” “در حال حاضر ما نیاز به یک رئیس جمهور خواهد شد که مراقبت بیشتر در مورد زندگی آمریکایی و کمتر در مورد مرده Confederates. این تاثیر زیادی.”

“و اگر ما می توانید همه پوشیدن MAGA کلاه به پوشیدن ماسک, ما قصد داریم برای رام کردن این ویروس به دلیل این پوشش بسیار موثر” Inslee اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید