به به من هدیه روز مادر من را نگه می دارد, مامان و وصل میکنم حتی اگر ما زندگی نمی کنند نزدیک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من سمت چپ زادگاه من برای نزدیک ترین شهر بزرگ اولین فرصتی که من کردم. و در حالی که این بود (و هنوز هم هست) بهترین تصمیم برای من, آن را همیشه آسان نیست به دور از خانواده خود را. مادر من و من هر دو homebodies و با همه گیر, ما در حال انجام و حتی کمتر (دفعات بازدید: صفر) بازدید از این روز. همراه با احیای ما منقضی بازی کلمات با دوستان من رفتن به هدیه ای به او برای روز مادر یکی از راه های ما همیشه در ارتباط ماندن با وجود فاصله و قرنطینه.

یکی از بزرگترین چیزهایی که مادر من به من این بود که عشق به خواندن. وقتی که من کوچک بود, من به یاد داشته باشید گرفتن یک پتو یک چراغ قوه و یک کتاب و holing در گنجه من برای آنچه که احساس می کردم ساعت ها در پایان. رایگان بعد از ظهر سپری شد در پشته در کتابخانه و اسکولاستیک نمایشگاه کتاب بیشتر بود سرعت من از روز زمینه تا کنون بود (Pizza Hut کتاب آن! چالش نیز چون کتاب و پیتزا). حالا من است که نمایشگاه کتاب احساس 12 بار در سال زمانی که کتاب ماه منتشر شده جدید خود را به عنوان.

مورد علاقه من به هدیه می دهد به طور کلی شروع کردن به عنوان هدیه از من به من (باید تست merch ، من یک کتاب ماه عضو پس از سال 2016 و پس از بیش از یک سال از پستی مادر من آنهایی که من به پایان رسید که من فکر کردم او می خواهم من او را 6 ماه اشتراک برای تولد او در سال 2018 است. او را خیلی دوست داشت من تمدید آن برای روز مادر 2019 (من هم تبدیل شده و من در اتاق خواب به یک کتابخانه/اتاق مهمان که من هرگز قادر به بالا).

در حال حاضر ما هر دو هیجان زده که BOTM ایمیل اعلام پنج کتاب جدید در هر ماه و ما متن را به مطمئن شوید که هیچ یک از ما را انتخاب کنید یکی از همان (چرا که راه ما دو کتاب!). او تقریبا همیشه پس از اتمام هر کتاب در هر ماه و chides من نه “نگه داشتن” (با سلام من کتاب های کتابخانه و کتاب های صوتی و کتاب روشن شدن در TBR, لیست بیش از حد).

کتاب ماه هدیه اشتراک آمده در شش یا دوازده ماه گزینه های شروع در $49.99. شما می توانید ارسال فیزیکی کارت هدیه, اما اگر شما به دنبال برای آخرین لحظه حاضر شما همچنین می توانید ارسال آن از طریق ایمیل و یا چاپ یک کارت. خوشبختانه برای من با مامان, مامان تولد و روز مادر هستند حدود شش ماه از هم جدا به طوری که او هرگز به دست یک کتاب است.

ما هر دو را دوست دارم که شما یک خلاصه داستان و برخی از حقایق سریع در مورد هر یک از انتخاب است که کمک می کند تا راهنمای انتخاب های ما. اگر شما به دنبال توصیه های خاص, مادر من می گوید اخیر مورد علاقه “دو زندگی لیدیا پرنده” که BOTM خلاصه می شود: “با تشکر از سحر و جادو, یک نامزد می یابد او مرده شوهر به صورت بسیار زنده در رویاهای خود را.” من فقط اتفاق می افتد به عشق رئالیسم جادویی, بنابراین من می تواند قرض گرفتن آن را دفعه بعد من مراجعه کنید. دیدن ؟ این هدیه ای است که نگه می دارد در دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de