“متقابل اجماع برای خلاص” در هند, چین, ارتش ایران: منابع

“هند می خواهد صلح اما تلافی خواهد کرد اگر موجب چینی” منابع گفت: پس از این نشست است.

دهلی نو:

وجود دارد “متقابل اجماع برای خلاص” در بالای نظامی مذاکرات بین هند و چین دیروز در طرف چینی از مرز به بحث Galwan صورت و نقاط دیگر از جنگ است. این مذاکرات برگزار شد “در یک صمیمی مثبت و سازنده جو” گفت: ارتش منابع روز سه شنبه.

جزئیات برای متارکه از همه اصطکاک مناطق در شرق لاداخ مورد بحث قرار گرفت و گرفته خواهد شد به جلو با هر دو طرف این منابع گفت.

سپهبد سطح ایران برگزار شد در Moldo بر طرف چینی از Chushul.

آخرین بار یک جلسه در این سطح برگزار شد و در ژوئن 6, زمانی که هند و چین توافق کردند که به عقب نشینی نیروهای نظامی در تلاش برای کاهش تنش ها پس از هفته ها تنش و ساخت. متارکه آغاز شد و دو طرف پس از آن جلسه; چینی ها به عقب کشیده سربازان پس از سرخپوستان.

اما در ژوئن 15, مبارزه شکست بین دو طرف در بدترین تا کنون مرز تقابل بین هند و چین ارتش از سال 1967.

بیست و سربازان هندی کشته شدند در حین انجام وظیفه و 76 مجروح در برخورد مرگبار باعث چینی امتناع از حذف چادر به عنوان بخشی از آنچه توافق شد در ژوئن 6. سربازان هندی بودند حمله با نفت خام و وحشیانه سلاح های مورد استفاده توسط چینی ها سربازان از جمله ناخن نکردم باشگاه مشخصی میله و سنگ. ارتش منابع گفت: 45 چینی سربازان کشته یا مجروح در نزاع و جدال همراه Galwan رودخانه.

در یکشنبه, هند, بالا دفاع استقرار ارتش تصمیم گرفت که آیا تغییر قوانین خود را از تعامل با چینی ها در خط کنترل واقعی (لاک). زمینه فرماندهان در حال حاضر قدرت را به تحریم استفاده از سلاح گرم تحت عنوان “فوق العاده” شرایط.

“هند می خواهد صلح اما تلافی خواهد کرد اگر موجب چینی” منابع گفت: پس از این نشست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im