صنعت موسیقی به حدود دو برابر در ارزش تا پایان دهه گلدمن ساکس می گوید

یک فرد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که راه رفتن با دوچرخه در دومینو پارک در ویلیامزبرگ در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 17 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

گلدمن ساکس انتظار جهانی موسیقی درآمد و به جست و خیز تا 25% در سال 2020 عمدتا به دلیل اختلال گسترده در همه بخش های صنعت با توجه به coronavirus بحران است.

تحلیلگران در آمریکا سرمایه گذاری بانک گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که موسیقی زنده خواهد بود “به شدت تحت تاثیر” با به تعویق افتادن و لغو رویدادهای این سال منجر به 75% کاهش در درآمد.

اما بیش از دراز مدت تحلیلگران در بانک انتظار می رود قوی تک به تک با اشاره به رشد پرداخت جریان رو به رشد تقاضا برای محتوای موسیقی و رویدادها صدور مجوز جدید فرصت های مثبت و نظارتی تحولات است.

به عنوان یک نتیجه, جهانی, موسیقی درآمد پیش بینی شده بودند برای رسیدن به $142 میلیارد دلار تا پایان دهه بازتاب 84 درصد افزایش در مقایسه با زمانی که به 2019 سطح 77 دلار میلیارد دلار.

رشد بلند مدت چشم انداز باقی مانده است ‘سالم’

تا به امروز بیش از 4.9 میلیون نفر قرارداد coronavirus با 323,333 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این بیماری همه گیر به معنای کشور باید به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از رهبران جهان تحمیل محدودیت های دقیق در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

یک نظر در خارج از تالار موسیقی رادیو سیتی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 31 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. رئیس جمهور تهمت تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30.

Noam Galai | گتی ایماژ

حبس اقدامات متفاوت در خود برنامه اما به طور گسترده شامل مدرسه تعطیلی ممنوعیت تجمعات عمومی و اجتماعی فاصله هستند انتظار می رود به نتیجه در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 ،

با تحرک در سراسر جهان به ارمغان آورد نزدیک به یک وقفه تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: زمان صرف گوش دادن به موسیقی “ممکن است تغییر به دور از جریان موسیقی به اشکال دیگر از سرگرمی در کوتاه مدت است.”

اما “ما اعتقاد داریم این صنعت رشد بلند مدت چشم انداز دست نخورده است” آنها اضافه شده است.

که اصلی ذینفع ؟

این بانک برآورد جریان آنلاین بازار می تواند رشد کند به جذب 1.2 میلیارد کاربران تا سال 2030. تا مطمئن شوید که تقریبا چهار برابر بیشتر از 2019 سطح 341 میلیون مشترکان پرداخت می شود.

تحلیلگران گلدمن خاص ثبت شرکت های گروه موسیقی جهانی و موسیقی سونی به عنوان “اصلی ذینفع” از رشد جریان و بهبود کسب درآمد از محتوای موسیقی.

“جریان سیستم عامل نیز به نفع ایستاده از افزایش تصویب موسیقی جریان و مقدار گسترده ای از اطلاعات مصرف کننده اگر چه رقابت به احتمال زیاد تشدید: ما ترجیح می دهند پیشرو مدرج بازیکنان مانند Spotify و Tencent موسیقی” گفتند.

“ما باور یوتیوب است به خصوص به خوبی قرار داده شده برای ضبط به رشد استفاده و کسب درآمد از موسیقی فیلم ها از طریق تبلیغات و اشتراک” آنها اضافه شده است.

گلدمن ساکس اعلام آن را دریافت کرده است برای جبران سرمایه گذاری خدمات بانکی از الفبا, Spotify, Tencent سرگرمی موسیقی و زندگی بیش از 12 ماه گذشته. آن را نیز دارای یک موقعیت بیشتر از 15 میلیون دلار (یا معادل آن) در بدهی و یا ابزار بدهی از Vivendi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im