از آنجا که موزه ها مجبور شده اند تا از نزدیک با توجه به coronavirus داران شده اند عملا های برخی از مورد علاقه خود را با این نسخهها کار به زنده شدن تا کاربران’ جدول زمانی و خبرخوانها. این ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در موزه نیویورک, انگلستان به حال یک رویکرد متفاوت به نگه داشتن مشتریان خود را سرگرم در طول قرنطینه. آنها تصمیم به شروع #CreepiestObject روند در توییتر و این واقعا وحشتناک نمایشگاه از سراسر جهان را کاملا به شما کابوس.

“موزه ها جمع آوری! آن زمان برای #CURATORBATTLE!” یورکشایر موزه توییتی در آوریل 17. “امروز موضوع انتخاب شده توسط شما است #CreepiestObject!”

موزه توییتی یک عکس از یک مو مستی از محل دفن 3rd/4th قرن روم زن “هنوز هم با جت پین در محل…” و خواسته همکار موزه ها “می تواند به شما ضرب و شتم ؟

شما باید با عرض پوزش خواستند.

نورویچ قلعه در پاسخ با peapod بالشتک است که کودک سر جای نخود فرنگی.

این Deutsches Historisches Museum مشترک خود را بسیار بجا ماسک طاعون از اواخر قرن 17 است. بیایید امیدواریم که این چیزی نیست دوباره به مد.

یک متصدی از پیت رودخانه موزه مشترک این قرن 20 “گوسفند قلب گیر با سوزن و ناخن و صحافی در یک حلقه از طناب” که برای “شکستن بد جادوها” البته.

هر نوع عتیقه عروسک با از دست رفته و ضعیف چشم به اندازه کافی برای ارسال یک فرد فزاینده و اقامت موزه می داند که.

و هر چیزی که ادعا می شود یک پری دریایی است که به وضوح نمی خواهد همان را انجام دهید.

اگر چه همه از بالا نمایشگاه به اندازه کافی به شما می خواهید به پنهان کردن خود را تحت پوشش, هرگز برای ورود به یک موزه دوباره چیزی وجود دارد که حتی نگران کننده تر از آنچه شما در حال حاضر دیده می شود.

ببین…این قطع پایین پا است که “جوانه زده خود و نه وحشی به سر” از نیویورک گالری هنری است.

هر چند نیویورک گالری هنر حساب توییتر تایید آن نیست و در واقع یک پا آسیب در حال حاضر انجام شده است.

اگر شما به دنبال برای دریافت کاملا creeped و سوال افکار و نیات انسان همکار خود را از طریق #CreepiestObject در توییتر. شما احتمالا آن را پشیمانی اما خب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

آموزش سئو