‘خانه قتل تلنگر’ در حال آمدن است برای فصل دوم

آماده کردن خودتان به freaked برای بار دوم. “خانه قتل تلنگر” و آن میزبان Mikel ولش و Joelle Uzyel هستند که آینده را برای فصل 2. بیشتر مرگبار مکان خواهد بود بدبختانه برای شجاع مالکان در این آمار کوتاه-طراحی فرم نشان می دهد ساخته شده است که امواج زمانی که آن را راه اندازی در جریان برنامه Quibi در اوایل این سال است.

برای کسانی که هنوز به نیش می زنند به فصل اول از “خانه قتل تلنگر” شما از دست رفته. هر 10 دقیقه یا کمتر قسمت به یک خانه که در آن برخی از چیزهای ترسناک رفته—یکی از خانه, در واقع, سایت هفت وحشتناک قتل و یک جفت دیگر از صاحب خانه ها را به حال خود دوش در همان وان که در آن یک قربانی تجزیه شد.

ولش و Uzyel گاهی اوقات با کمک شفادهندگان معنوی و قانونی متخصصان ازنو مالکان فضا برای خنک کردن خانه و کمک به از بین بردن سایت از خود گذشته است.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که مشخص نیست که فصل 2 از “قتل تلنگر خانه” فیلمبرداری آغاز خواهد شد. اما هر دو میزبان در حال حاضر در امضا را انتخاب کنید تا که در آن نشان می دهد به سمت چپ خاموش.

“با تشکر از همه شما برای ساخت” خانه قتل تلنگر “یک موفقیت” ولش گفت: در ژوئن 18, بیانیه, در هر خانه ای زیبا. “من نمی توانم صبر کنید برای بزرگتر و بهتر از فصل شبح وار بازسازی و گفتن آن را دوست دارم!” Uzyel افزود: “من نمی توانم صبر کنید برای دریافت برخی از باور نکردنی جدید بازسازی جریان است. به دنبال به جلو به تغییر زندگی برخی بسیار شایسته صاحب خانه!”

فصل اول در دسترس است در تمامیت خود را بر روی تلفن همراه جریان برنامه Quibi که میزبان انواع فرم کوتاه مطالب. و نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای اطلاعات بیشتر اطلاعیه ها به عنوان زمانی که فصل 2 به طور رسمی در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de