بمبئی زمان به عنوان طوفان Nisarga شهر 1 در بیش از یک قرن می بندد در

Nisarga است که به احتمال بسیار زیاد به شدت به یک سیکلون طوفان در طول 12 ساعت بعد.

بمبئی:

طوفان “Nisarga” است که رهبری نسبت به ماهاراشترا و گجرات سواحل است که به احتمال زیاد به شدت به یک “شدید طوفان بهداشت حرفه ای” در 12 ساعت بعد است و انتظار می رود به ریزش زمین نزدیک به کروناویروس-آمار بمبئی فردا. این خواهد بود که دوم طوفان به اعتصاب هند در دو هفته و اولین ضربه را به سرمایه مالی است که به سیستم وارد شده بیش از 41,000 coronavirus موارد تا کنون در بیش از یک قرن است.

بمبئی و همسایه منطقه که قرار است در یک هشدار. در یک صدای جیر جیر نخست وزیر نارندرا مودی امروز گفت: “در زمان سهام از وضعیت در پی طوفان شرایط در بخش هایی از هند در ساحل غربی. دعا برای همه خوب بودن. من مصرانه از مردم به تمام اقدامات احتیاطی ممکن است و اقدامات ایمنی. (sic)”
 

طوفان – انتظار می رود به سرعت 100 کیلومتر در ساعت gusting تا 120 kmph – است “به احتمال بسیار زیاد به شدت به شدید طوفان بهداشت حرفه ای در طول 12 ساعت بعد” به هند هواشناسی بخش و یا آی گفت: این بعد از ظهر.

“آن است که به احتمال بسیار زیاد به حرکت و نزدیک به شمال طی چند ساعت آینده کج شمالی-northeastwards پس از آن و عبور از شمال ماهاراشترا و مجاور جنوب گجرات ساحل بین Harihareshwar و دامان نزديک به Alibag (منطقه Raigad, Maharashtra) در طول بعد از ظهر ژوئن 3 به عنوان یک شديد و طوفان بهداشت حرفه ای با حداکثر پایدار باد با سرعت 100-110 kmph gusting به 120 kmph,” IMD بیانیه بخوانید.

روز دوشنبه اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه صحبت کرد و به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray از طریق ویدئو کنفرانس و بررسی دولت در, آمادگی رئیس دفتر وزیر گفت.

بیش از 30 تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) مستقر شده اند در ماهاراشترا و گجرات. یک تیم از NDRF شامل حدود 45 پرسنل.

“گجرات خواسته است برای پنج تیم بیشتر است. توسط این شب 15 NDRF تیم خواهد بود مستقر در گجرات و دو در حالت آماده به کار. ده تیم مستقر در ماهاراشترا و شش تیم در حالت آماده به کار. روند تخلیه و آگاهی رانندگی آغاز شده است,” NDRF رئیس SN Pradhan امروز گفت.

نزدیک به 20 ، 000 مردم از روستاها در نزدیکی گجرات ساحل هستند به احتمال زیاد به تخلیه خبرگزاری PTI گزارش به نقل از مقامات. “Nisarga یک طوفان شدید و ما در انتظار یک باد با سرعت 90-100 kmph که من فکر می کنم مذاکره است. هنوز هم به عنوان یک اقدام احتیاطی ما در حال رفتن به شروع به تخلیه مردم از مناطق ساحلی این دو کشور (ماهاراشترا و گجرات) ، ” NDRF رئیس گفته بود دیروز.
 

طوفان موج – به عنوان بالا به عنوان دو متر بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی بمبئی خان و Raigad مناطق طی ریزش زمین, آب و هوا وزارت گفته است.

ماهیگیران خواسته شده است تا دوباره از دریا و منطقه مربوطه جمع خواسته شده است برای اطمینان از وجود دارد بدون از دست دادن زندگی یک بیانیه از ماهاراشترا رئیس دفتر وزیر گفت. بیمارستان که نیست درمان coronavirus بیماران در دسترس خواهد بود برای کسانی که نیاز به کمک های پزشکی به آن اضافه شده است.

طوفان ممکن است باعث خسارت عمده به کاهگلی خانه های کلبه های برق و خطوط ارتباطی و ساحلی محصولات آب و وزارت گفته است.

مراحل گرفته شده برای اطمینان از وجود اختلال در تامین برق در زمانی که دولت مبارزه با کروناویروس بحران و هزاران نفر از بیماران تحت درمان در بیمارستان های مختلف این NDRF روز دوشنبه گفت:.

گرمسیری طوفان و باران سیل آسا می آید هفته پس از طوفان Amphan کشته شدن 99 نفر در بنگال و تحت تاثیر قرار lakhs. “مردم این کشورها نشان داده اند که قابل توجه و شجاعت” نارندرا نخست وزیر گفت: در طول ماهانه آدرس رادیو “Mann Ki Baat” اضافه کردن “هند می ایستد با اوریسا و بنگال غربی”.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de