بمبئی بدن مدنی رئیس اخراج به دلیل افزایش Coronavirus موارد در شهر

Coronavirus - Mumbai Civic Body Chief Sacked Amid Rising COVID-19 Cases In The City

بمبئی است ثبت نام بیش از 11,000 coronavirus موارد تا کنون.

بمبئی:

با کروناویروس موارد در بمبئی ادامه به صعود در نرخ هشدار دهنده ارشد از شهرستان مدنی بدن Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) جایگزین شد در روز جمعه.

Praveen Pardeshi جایگزین شد اقبال چهل در تکان عمده در سازمان که مسئول این شهر COVID-19 پاسخ.

آقای Pardeshi منتقل شده به توسعه شهری بخش که در آن آقای چهل نوشته شده بود.

مالی این کشور و سرگرمی, سرمایه که به عنوان بزرگترین مرکز COVID-19 در هند, ثبت نام بیش از 11,000 coronavirus موارد و بیش از 400 مرگ و میر.

یک جهش در موارد از پر بسته بندی شده اقتصادی مراکز بمبئی و دهلی احمدآباد گرفته اند تعدادی از coronavirus موارد در سراسر کشور گذشته 55,000.

دولت مرکزی در روز پنج شنبه گفته است که ماهاراشترا یک منطقه خاص نگرانی و گفت: آن ایستاده بود و آماده برای کمک به.

“این (دولت) آماده است برای کمک به در هر راه ممکن است – می شود آن را نیروی انسانی افزایش ظرفیت سازی کمک های فنی و غیره. و یا هر نوع handholding که مورد نیاز است برای مدیریت وضعیت” وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در دیدار با مقامات بهداشتی دولت.

مقامات در ماهاراشترا گفت: آنها در پاسخ به بحران ramping تا آزمون ایجاد غول جداسازی مراکز و اجرای دقیق محدودیت به عنوان بخشی از مستند در سراسر کشور.

دولت وزیر بهداشت راجش Tope روز جمعه ابراز اطمینان کرد که بمبئی را ببینید یک کاهش شدید در COVID-19 موارد در آینده 15 تا 20 روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>