MUJI می خواهد به معاون کشیش بخش های شیک دفتر خانه برای شما در میان همه گیر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

MUJI ژاپنی نام تجاری شناخته شده برای مینیمالیستی مبلمان و کالاهای خانگی راه اندازی کرده است یک مبلمان سرویس اشتراک برای کمک به مصرف کنندگان معاون موقت دفاتر خانه در میان COVID-19. به عنوان نقطه اوج این بیماری همه گیر در بیشتر مردم در حال کار از خانه MUJI جدید خدمات در دسترس در ژاپن اجازه می دهد تا مردم را به اجاره شیک میز و صندلی و دیگر قطعات برای 800 ین (حدود 7 دلار) در ماه است. و هنگامی که آن را امن برای دفاتر به بازگشایی مشترکین می توانند کشتی قطعات بازگشت. برای کسانی که بدون یک فضای اختصاص داده شده, آن را قطعا یک ایده آل راه اندازی. (سلام از من جدول اتاق ناهار خوری!)

این برند دارای دو “ریزه اندام نوسازی” قصد دارد برای مصرف کنندگان به از را انتخاب کنید برای ایجاد یک جمع و جور و راحت فضا. اول ایجاد یک اتاق خصوصی نیمه با یک پارتیشن چوبی, دیوار, در حالی که دوم ایجاد یک میز و دیوار فضا و با توجه به اندازه اتاق. MUJI نیز ارائه خواهد شد مشاوره آنلاین سرویس با “شیوه زندگی مشاوره” بنابراین مردم می توانند با مشورت با کارشناسان طراحی تقریبا در مورد چگونه به معاون کشیش بخش بهترین فضاها برای آنها. پس از پایان دوره مصرف کنندگان می توانید لغو اشتراک و گسترش آن و یا صاف کردن خرید اقلام.

با این سرویس MUJI با هدف “حل و فصل مسائل مختلف که جامعه در حال حاضر چهره با پرداخت توجه دقیق به زمین” و “آوردن لذت به مردم و زیبایی به زندگی خود را از طریق آن محصولات و خدمات” در آزادی مطبوعات. در حال حاضر که “مردم کار سبک به طور چشمگیری تغییر” و کار از راه دور “تبدیل به بخشی از زندگی روزمره ما,” با نام تجاری تلاش برای پرورش یک “راحت محیط کار” و “در خدمت زندگی مردم است.”

با توجه به این که برخی از دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی پیش بینی کرده اند که این بیماری همه گیر خواهد شد و تنها به تدریج شروع به کاهش توسط “مدتی در سال 2021” به نظر می رسد که کار از راه دور ادامه خواهد داد به هنجار برای بسیاری از کارگران در سراسر جهان است. تا آن را در دفتر موقتی نصب setups.

جسیکا وانگ

آخر هفته ویرایشگر

جسیکا یک آخر هفته را سردبیر در آپارتمان. کار او نیز به نظر می رسد در شلوغی, نایلون, InStyle, و بیشتر. او زندگی می کند در کالیفرنیا با سگ خود را.

دنبال جسیکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im