اکثر شرکت ها کمی خطر مجازات برای گرفتن PPP وام کارشناسان حقوقی می گویند

شرکت های عمومی است که در زمان استفاده از دولت وام کسب و کار کوچک برنامه به احتمال زیاد برای جلوگیری از پیامدهای از سازمان های در حال اجرا تلاش با توجه به کارشناسان حقوقی.

کسب و کار تا مارس 18 به بازگشت وجوه گرفته شده از چک حفاظت از برنامه با عفو اما بسیاری از شرکت هایی که کردم PPP وام در حال نگه داشتن آنها از جمله آنهایی که با دسترسی به فرم های دیگر از جمع آوری کمک های مالی مانند سهام یا فروش خطوط اعتباری بانک با توجه به تحلیل CNBC از مقررات براده.

که با وجود تهدید از خزانه, منشی, Steven Mnuchin که وام گیرندگان در صورت “محرمانه” و حتی مسئولیت کیفری اگر آنها واقعا نیاز به پول دولت است. Mnuchin هشدار آمد و در ارتفاع داد و بیداد, در ماه گذشته بیش از شرکت های بزرگ با استفاده از PPP. شرکت های است که می تواند جمع آوری پول در جاهای دیگر داده شد مهلت برای بازگشت این وجوه است.

“من می خواهم به بسیار روشن” Mnuchin گفت: در مصاحبه با CNBC در آوریل 28. “آن را به وام گیرندگان که مسئولیت کیفری اگر آنها ساخته شده این گواهینامه و این درست نیست.”

اما وکلا, مشاوره, شرکت, تابلوهای خود را با استفاده از PPP یک بنای 2 تریلیون دلار مراقبت تصویب قانون در ماه مارس در واکنش به بیماری همه گیر کوروناویروس گفت که این گواهینامه مورد نیاز است بسیار مبهم و باز به پایان رسید که بسیاری از شرکت های واجد شرایط برای این برنامه است.

“من نمی بینم کسی که محکوم به این صادقانه گفت:” اسکات پیرسون یک شریک در Manatt, فلپس & Phillips. “آنچه را بترساند و مردم را تهدید بودن متهم کرده است. این پیشنهاد وجود دارد مسئولیت کیفری برای یک شرکت است که یک بحث خوب است که آنها واجد شرایط برای این وام بر اساس ساختار مراقبت عمل مضحک است.”

Mnuchin را تهدید به پیگرد قانونی پاشیدند سردرگمی و اضطراب در میان شرکت هایی که تا به حال بدست بودجه و دلسرد دیگران از اعمال گفت پیرسون و دیگر وکلا. افرادی که آگاهانه را اظهارات نادرست به PPP وام به 30 سال حبس و 1 میلیون دلار جریمه با توجه به PPP فرم درخواست.

تهدید نیز موفق شد در nudging برخی از شرکت ها برای بازگشت بودجه. به عنوان از آوریل 15, 62 وام جمعا به مبلغ 412 میلیون بازگردانده شدند از 1.3 میلیارد دلار است که این شرکت با توجه به تجزیه و تحلیل داده های شرکت FactSquared.

که نقطه Mnuchin انتخاباتی با توجه به مت اکسلراد یک مشاور به معاون سابق دادستان کل سالی یاتس در دولت اوباما. شرکت های دولتی که پر از برنامه های کاربردی خود را در ایمان خوب ملاقات معیارهای قانونی به طور مفصل در مراقبت عمل می کنند و استفاده از این بودجه برای تصویب هزینه ها مثل حقوق و دستمزد ندارد و قرار گرفتن در معرض اتهامات جنایی سابق وزارت دادگستری رسمی گفت.

“آنها در حال تلاش برای استفاده عمومی بشود مکانیسم شرمسار شرکت به دادن پول را که از لحاظ فنی آنها مجاز را تحت برنامه” گفت: اکسلراد در حال حاضر یک شریک در قانون شرکت Linklaters.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری کاهش یافته است به پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا شرکت ها مواجه مجازاتهای غیر منصفانه بهره برداری از PPP به جای اشاره به Mnuchin عمومی نظرات و SBA راهنمایی.

در قلب این است یک جمله صدور گواهینامه در PPP فرم درخواست که “زمان بی ثباتی اقتصادی باعث می شود این وام درخواست لازم برای حمایت از عملیات در حال انجام متقاضی.”

زمانی که اورژانس برنامه آغاز شد و در اوایل ماه آوریل کسب و کار از همه نوع تشویق شدند به فایده خود را از بخشایش وام به حفظ کارگران آنها ممکن است در غیر این صورت غیر روحانی کردن. از آنجا که اکثر شرکت ها شده است و صدمه گسترده به معنای خاموش شدن ناگهانی بلانت پیشرفت coronavirus این گواهینامه به عنوان هدفمند وسیع است.

هنگامی که خبر رسید که شرکت های بزرگ مانند لرزش زیستن رو وام در حالی که صدها هزار نفر از کسب و کارهای کوچک باقی مانده بودند در برزخ Mnuchin و اداره کسب و کار کوچک کار می کرد برای تشدید کنترل بر تلاش و صدور راهنمایی جدید بود که بعید است که شرکت های دولتی با “قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازارهای سرمایه” می تواند گواهینامه در ایمان خوب است.

به عنوان برنامه کشیده شده را به آن هفته ششم این سازمان به روز شده در راهنمایی های خود را دوباره به طور موثر حمایت کردن از قبل خود را تهدید. SBA گفت: در روز 13 مه که PPP وام های زیر 2 میلیون دلار خواهد بود در نظر گرفته شده اند ساخته شده در ایمان خوب پاکسازی اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار مشروع از بررسی دقیق.

این حرکت بود ظاهرا بنابراین دولت می تواند تمرکز منابع خود را در بررسی وام که بزرگتر از 2 میلیون دلار است. اما حتی در مواردی که حسابرسی نشان می دهد که وام گیرنده نباید گرفته اند وام SBA را به سادگی درخواست برای بازپرداخت پول است. اگر یک شرکت می کند که, SBA آن گفت: “نمی خواهد دنبال اداری اجرای و یا ارجاع به سازمان های دیگر است.”

این تغییر باعث کاهش خطر و حتی بیشتر است که شرکت های نگه داشتن PPP وام خواهد شد که مراجعه کنندگان به وزارت دادگستری و یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار کارشناسان حقوقی گفت.

هنوز شرکت ها ممکن است در معرض خبرچین که فایل دعاوی تحت ادعاهای دروغین عمل استفاده می شود به مبارزه با شرکت های که فریبکاری دولت و همچنین اقدامات دولت به طور کلی وکیل که ممکن است به دنبال ایجاد یک نام برای خود با توجه به اد زیمرمن از لویناشتاین سندلر.

به طور کلی, آخرین تغییرات ممکن است به مهمات به منتقدان که اتهام که دولت بیش از حد سهل انگاری در نظارت آن از این تاریخی محرک تلاش است. نمایندگان مجلس و رسانه های خبری فشرده شده اند برای یک لیست کامل از شرکت هایی که شنود گذاشته PPP; تا کنون تنها شرکت های دولتی مجبور به افشای خود را با استفاده از این برنامه.

وقتی که می آید به آشکار فعالیت های جنایی مانند کلاهبرداران که ساخت کارمندان و یا کل کسب و کار وزارت دادگستری گفت: بررسی داده ها از SBA و بانک ها برای ناهنجاری در اطلاعات حقوق و دستمزد.

آژانس در حال حاضر نقل مکان کرد به اتهام چهار متقاضیان برای اختراع غیر موجود شرکت ها و کارگران و یا با استفاده از PPP پول برای تایید نشده مقاصد مانند خرید طلا و جواهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de