اکثر 2020 نوسان دولت رای دهندگان می خواهید بیشتر پرداخت های مستقیم در طول coronavirus CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش می یابد

مردم نگه علائم آنها به عنوان بخشی از یک “بازگشایی” پنسیلوانیا تظاهرات در آوریل 20, 2020 در Harrisburg, Pennsylvania.

نیکلاس Kamm | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

حدود سه چهارم از احتمال رای دهندگان در سال 2020 انتخابات میدان نبرد متحده پشتیبانی پایدار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به جدید CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش.

در سراسر کلیدی ایالت آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین 74 درصد از پاسخ دهندگان تایید ادامه حکومت امداد پرداخت به آمریکایی ها تا زمانی که این کشور می تواند با خیال راحت از سرگیری فعالیت های اقتصادی ایالات متحده از بازی بررسی یافت. تنها 22 درصد از احتمال رای دهندگان در این ایالت رد.

این نظرسنجی مورد بررسی 3,544 به احتمال زیاد رای دهندگان در سراسر شش کشور ممکن است از 1 تا 3 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.7 درصد است.

به 2 تریلیون دلار بسته به تصویب رسید در ماه مارس است که با هدف نجات اقتصاد ایالات متحده ویران شده توسط تلاش برای جلوگیری از شیوع شامل رسوب مستقیم و یا چک تا 1200 $برای افراد و 500 دلار برای هر کودک. به عنوان کنگره در نظر بعدی خود را بالقوه امداد لایحه در هفته آینده دموکراتیک رهبران به احتمال زیاد فشار برای حداقل یک محرک پرداخت به آمریکایی ها — هر چند قانونگذاران جمهوری خواه شده اند و با احتیاط از عظیم هزینه فدرال برای پاسخ به بحران است.

در طول CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی حزب دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان انشعاب در طیف وسیعی از موضوعات از چه نگران هستند در مورد کوروناویروس به اینکه اقتصاد در رکود است و چه اقدامات احتیاطی مصرف آنها در طول بیماری همه گیر. حتی پس از پاسخ دهندگان در سراسر طیف ایدئولوژیک حمایت بیشتر پرداخت های مستقیم به عنوان اقتصاد بدونیم.

تقریبا تمام دموکرات ها مورد بررسی و 96% گفت: آنها پشت پایدار پرداخت می کردند 74 درصد از مستقل. اکثریت توافق پاسخ دهندگان با 53 درصد نیز گفت: آنها تایید بیشتر پول رفتن به طور مستقیم به آمریکایی ها است.

در همان زمان نه همه کسانی که رای دهندگان که انتظار برای دریافت پول به عنوان بخشی از مارس بسته آن را دریافت کرده اند. حدود شش-در-10 پاسخ دهندگان 61% گفت: آنها خود را دریافت کرده اند پرداخت مستقیم. یکی دیگر از 24 درصد گفت: آنها انتظار برای دریافت یک در آینده در حالی که 11 درصد آنها پاسخ داد که آیا انتظار برای دریافت یک.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام به نظر می رسد در coronavirus کمک های اقتصادی چک که فرستاده شد به شهروندان سراسر کشور, مارس 29 سال 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

فشار برای بیشتر محرک پرداخت می آید به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی طراحی شده برای سرعت Covid-19 ميزان عفونت و کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی نابود کارگران آمریکایی. بخش خصوصی کاهش یافت و در مارس انداختن بیش از 20 میلیون دلار در بدترین ماه برای همیشه ADP شغل گزارش. ایالات متحده در گزارش اشتغال ماه آوریل به انتشار جمعه.

این CNBC/تغییر نظرسنجی نشان می دهد که قتل عام اقتصادی coronavirus را ترک کرده است در نوسان متحده است. در سراسر شش میدانهای 37 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که یا یک عضو از خانواده خود را از دست داده يا furloughed به دلیل شیوع.

نیمی از احتمال رای دهندگان گفتند که یا کسی در خانواده خود را از دست داده حقوق و دستمزد و یا دیده می شود حقوق و دستمزد خود را قطع و با توجه به همه گیر.

میشیگان و پنسیلوانیا احساس اثرات ترین کاملا. در میشیگان و پنسیلوانیا 46 ٪ و 40 ٪ از پاسخ دهندگان بود گفت: آنها یا یکی از اعضای خانواده خود را از دست داده است یک کار شده است و یا furloughed.

مردم از رنگ گرفته اند بزرگترین ضربه را در بازار کار در شش متحده است. نزدیک به نیمی یا 47 درصد از رای دهندگان مورد بررسی گفت: آنها یا یکی از اعضای خانواده را از دست داده اند یک کار شده است و یا furloughed. بیش از یک سوم و یا 39 درصد از پاسخ دهندگان هیسپانیک گفت: همان.

که در مقایسه با 35 درصد از پاسخ دهندگان سفید.

— گرافیک توسط CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>