مورگان استنلی می گوید: موج دوم coronavirus نمی ماند اقتصادی آسیا بازیابی

یک پسر امواج یک پرچم ملی به عنوان پدر خود را نگه می دارد او را و با استفاده از یک گوشی هوشمند با یک selfie stick برای گرفتن یک عکس هم با پوشیدن ماسک محافظ در مقابل پرتره از اواخر رهبر کمونیست مائو تسه تونگ (R back) در تیان آن من دروازه در پکن در تاریخ 23 ژانویه سال 2020 است.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

موج دیگری از شیوع کروناویروس در آسیا نمی خواهد به عنوان اقتصادی آسیب می رساند و گفت: یک اقتصاددان مورگان استنلی به عنوان کشورهای مختلف مانند چین و کره جنوبی به تازگی تجربه یک چشم انداز مثبت در تعدادی از موارد است.

نگرانی که موج دوم از عفونت را یک بار دیگر از خط خارج شدن اقتصاد جهانی را افزایش در ماه های اخیر به تعداد فزاینده ای از کشورها در حال کاهش محدودیت هایی که اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. دور اول مستند اقدامات که متوقف شده بسیاری از فعالیت های اقتصادی فرستاده اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی است.

اما Deyi قهوهای مایل به زرد است که مدیر عامل در مورگان استنلی گفت که اگر موج دوم به احتمال زیاد خواهد شد بیشتر قابل کنترل به عنوان سیاستگذاران آموخته اند که برای رسیدگی به چنین شرایطی.

“دو شیب است که در مورد پایگاه ما ما اذعان کرد که به عنوان اقتصاد بازگشایی روزانه موارد جدید خواهد رفت” قهوهای مایل به زرد گفت CNBC “Squawk Box آسیا” در روز چهارشنبه. یک “شیب دو” اشاره به یک وضعیت که در آن یک اقتصاد میدارد تا پس از یک دوره کاهش اما تضعیف دوباره پس از آن.

بنابراین در این نقطه در زمان ما اصلا انتظار موج دوم در واقع به علت اقتصاد جهانی یا آسیایی, اقتصاد به رفتن را از طریق یک شیب دو.

Deyi قهوهای مایل به زرد

مورگان استنلی اکونومیست

او اشاره کرد که چندین اقتصادهای آسیایی مانند کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ — شروع به سهولت محدودیت از اواخر ماه آوریل است. از آن زمان به بعد برخی گزارش داده اند که افزایش روزانه جدید موارد “اما در طرح بزرگتر از همه چیز است این روند هنوز نسبتا قابل مقایسه با آنچه که ما قبل از دیده می شود,” او اضافه شده است.

“بنابراین در این نقطه در زمان ما اصلا انتظار موج دوم در واقع به علت اقتصاد جهانی یا آسیایی, اقتصاد به رفتن را از طریق یک شیب دو” گفت: قهوهای مایل به زرد.

چین منجر به بهبود جهانی

در آسیا کشور چین شهر پکن در هفته گذشته گزارش خود را برای اولین بار در داخل کشور منتقل می شود مورد coronavirus بیماری است که به طور رسمی به نام Covid-19 — در بیش از 50 روز است. در کره جنوبی و شهر سئول همچنین گزارش اخیر شعله ور شدن یو پی اس در عفونت. دو کشور یک بار تا به حال دو تا از بدترین شیوع بیماری در سطح جهان قبل از گسترش ویروس به طور گسترده ای در سراسر جهان است.

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان قبل از آن به جهانی همه گیر.

با وجود تجدید حیات در موارد آسیا به استثنای ژاپن — انتظار می رود که به بهبود سریعتر از مناطق دیگر با چین منجر توجه به مورگان استنلی در گزارش نوشته شده توسط اقتصاددانان از جمله قهوهای مایل به زرد.

“این است که با توجه به موثر تر نهادی پاسخ در اقتصاد از جمله چین و تایوان و کره جنوبی و هنگ کنگ که در آن Covid-19 بدست تحت کنترل زودتر و در برخی موارد حتی بدون نیاز به توسل به مستند اقدامات” خواندن گزارش منتشر شده در روز یکشنبه.

اقتصاددانان نوشت که آسیا (به استثنای ژاپن) به عنوان یک کل است که انتظار می رود به لبه 0.1% رشد در سال 2020 قبل از شتاب به 8.5% توسعه در سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im