مورگان استنلی صعودی در سنگاپور سهام و انتظار دارد که 14 درصد بازده

مردم با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در امتداد جشن پل در مارینا بای اسکله در 7 ژوئن 2020 در سنگاپور است.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

مورگان استنلی صعودی در سنگاپور سهام و انتظار دارد تا آنجا که 14 درصد بازده برای MSCI سنگاپور شاخص بیش از 12 ماه آینده.

در واقع سرمایه گذاران می تواند به طور فزاینده ای به دنبال به سنگاپور به عنوان یک مکان امن برای سرمایه گذاری به عنوان عدم قطعیت roils منطقه, سرمایه گذاری بانک گفت.

“ما می توانید ببینید جریان پشتیبانی شده توسط یک رشد ادراک از سنگاپور به عنوان یک پناهگاه امن در میان جغرافیای سیاسی و اقتصادی عدم قطعیت در منطقه” تحلیلگران Wilson Ng و درک چانگ نوشت: در گزارش هفته گذشته است.

Covid-19 ویران کرده اقتصاد در سراسر جهان و آسیا و اقیانوس آرام سازمان ملل باید در امان نیست.

سنگاپور, ثروتمند شهر استان در منطقه پرده برداری کرده است یکی از این سخاوتمندانه ترین اقدامات برای حمایت از اقتصاد خود را – چهار محرک بسته به ارزش 100 میلیارد دلار سنگاپور دلار یا تقریبا 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور.

در همان زمان تنش های سیاسی به شدت.

هنگ کنگ تظاهرات پرسیده دوباره در ماه مه پس از چین مورد تایید امنیت ملی گفت: قانون برای محدود کردن چینی شهر آزادی. آخرین تظاهرات آمده پس از ماه ها تظاهرات در سال گذشته که فلج قلمرو اقتصاد.

سنگاپور و هنگ کنگ به طور سنتی رقبا برای وضعیت مالی بالا hub و مرکز ثروت در آسیا است.

جریان پول به سنگاپور پرش

پول شده است به طور فزاینده جریان به شهرستان دولت در سال گذشته است.

در ماه آوریل رکورد مقدار پول در جریان را به شهر-دولت و بانک ها و داده های از سنگاپور بانک مرکزی نشان داد.

سپرده از افراد غیر مقیم شروع به پریدن کرد به 44 درصد در سال در سال به رکورد $62.14 میلیارد دلار سنگاپور (44.58 میلیارد دلار) در ماه آوریل — چهارم افزایش ماهانه و یک روند پس از 2019.

در بازار سنگاپور نیز شاهد بیشتر جریان از طریق منفعل بودجه شده اند که پریدن در سال در سال, با توجه به داده ها توسط مورگان استنلی. منفعل سرمایه گذاری یک استراتژی است که در آن سرمایه گذاران به خرید یک شاخص است که به طور گسترده آهنگ های بازار مانند تبادل وجوه معامله. آن است که به طور فزاینده ای محبوب در میان سرمایه گذاران به عنوان فردی سهام میدارد.

ادراک از سنگاپور به عنوان یک پناهگاه امن در میان زمان بحران بهداشتی و ژئوپولیتیک عدم قطعیت می تواند درایو بیشتر بالا افراد ارزش خالص (HNWIs) به تخصیص بیشتر از ثروت خود را در کشور

ویلسون Ng و درک چانگ

مورگان استنلی

بخش املاک و مستغلات است که کلید در رانندگی دستاوردهای آن با توجه به بانک سرمایه گذاری. سنگاپور یک قطب منطقه ای برای سرمایه گذاری املاک و مستغلات تراست یا REITs شده پشتیبانی شده توسط پایدار نرخ بهره پایین محیط زیست است که سوخت یک تعقیب و گریز برای بازده گفت: بانک سرمایه گذاری.

REITs هستند شرکت هایی که مدیریت یک مجموعه از خواص مانند دفاتر و مراکز خرید و یا هتل ها. درآمد تولید شده از کسانی که دارایی پس از حسابداری برای هزینه های توزیع شده به عنوان سود سهام به سهامداران است. سرمایه گذاران به طور کلی پیدا کردن REITs جذاب خود را برای پرداخت سود سهام.

“ما فکر می کنیم که رشد سنگاپور REIT بازار که منجر به بیشتر نمایندگی در معیار استفاده می شود با گسترش منفعل املاک و مستغلات و عملکرد متمرکز ETFs شد و ادامه خواهد داد به یک عامل مهم رانندگی منفعل صندوق جریان” گفت: این گزارش.

“درک از سنگاپور به عنوان یک پناهگاه امن در میان زمان بحران بهداشتی و ژئوپولیتیک عدم قطعیت می تواند درایو بیشتر بالا افراد ارزش خالص (HNWIs) به تخصیص بیشتر از ثروت خود در کشور است.”

به طور کلی افزایش سرمایه “می تواند بیش از نشت” به بازارهای محلی و بیشتر رانندگی تقاضا مورگان استنلی گفت.

سنگاپور میدارد سهام

ارزیابی سنگاپور سهام باید ظرف می گوید مورگان استنلی اما آن را می گوید که “پایدار ارتجاعی در جریان است.”

“بالا و پایدار سود سهام” هستند و چه تفاوت سنگاپور سهام از بازارهای دیگر آن را گفت.

در اینجا پنج سهام که مورگان استنلی پیش بینی کرد باید پایدار سود سهام و که متناسب با موضوع ادواری بازیابی:

  • ایران در خارج از کشور بانک سنگاپور دومین وام دهنده است که “اکثر دفاعی کسب و کار مخلوط” از تمام بانک های داخلی گفت: مورگان استنلی.
  • توسعه دهنده ملک شهر تحولات پیشرو به اشتراک گذاری خصوصی خرید و فروش خانه در سنگاپور است. مورگان استنلی را Ng پیش بینی کرد که کاهش در قیمت خانه و خرید و فروش در این سال خواهد بود خفیف تر از حد انتظار است.
  • Ascendas REIT بزرگترین سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد در سنگاپور توسط بازار سرمایه و بزرگترین سهم را از کسب و کار پارک ها و فضای صنعتی در شهرستان دولت.
  • کشاورزی گروه Wilmar که مشتق از نیمی از آن 2019 درآمد از چین است.
  • Netlink اعتماد ارائه فیبر زیرساخت های مسکونی. فیبر زیرساخت خواهد بود “بحرانی” به استقرار شهر هوشمند در این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید