بیش از 80 پرواز در دهلی نو لغو سردرگمی در فرودگاه

Coronavirus مستند: 82 پرواز از دهلی نو لغو شد.

برجسته

  • 82 پروازهای لغو شده در دهلی نو مسافران می گویند آنها مطلع نیست
  • به گفته مقامات متحده حاضر به عمل پروازهای توافق زودتر
  • از فرودگاه بمبئی رسیدگی خواهد شد 50 پرواز روزانه

بمبئی:

به عنوان پروازهای داخلی از سر گرفته و در چندین فرودگاه در سراسر هند صبح امروز پس از دو ماه پس از coronavirus مستند تحمیل شد وجود دارد سردرگمی و هرج و مرج در فرودگاه دهلی نو بمبئی و شهرهای دیگر به عنوان یک تعداد زیادی از پروازها لغو شد و مسافران شکایت کرده است که آنها را هر گونه اطلاع رسانی از خطوط هوایی است.

82 پرواز از دهلی نو لغو شد, با عصبانی مسافران در ترمینال 3 از دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی این ادعا که آنها مطلع نیست تا آخرین لحظه. مقامات فرودگاه گفت: لغو در حساب از چندین ایالت گفتن این مرکز که آنها نمی خواهد بود قادر به راه اندازی پروازهای توافق پیش از آن. این فرودگاه دهلی رسیدگی خواهد شد و در مجموع 125 خروج و 118 ورود امروز.

صحنه های مشابه بودند شاهد در Chhatrapati Shivaji International Airport in Mumbai با چندین مسافران دیده می شود نشسته در خارج از فرودگاه پس از پروازهای خود را لغو شدند.

0iljiokg

آن را یک رمان بینایی برای آگهی برای دیدن خدمه در لباسهای محافظ و ماسک و چهره سپر استقبال از آنها در داخل هواپیما.

در حالی که یک پرواز به پونا اول بود را از دهلی نو در 4:45 AM a پتنا-محدود پرواز اول خود را به پرواز از بمبئی در 6:45 AM.

بمبئی فرودگاه کشور دوم شلوغ ترین فرودگاه رسیدگی خواهد شد 50 پروازهای روزانه – 25 ورودی و خروجی 25.

“ما از رفتن به دهلی نو. به ما گفته شد که ما در اینجا وارد است که پرواز لغو شده است. یکی از مراقبت از مشتری کارکنان به ما گفت که وجود دارد یک پرواز که امشب اجرا می شود و ممکن است که ما موکول شده است. اما هیچ چیز تایید نشده” یک زن نشسته بر روی چمدان گفت NDTV.

او پرواز برنامه ریزی شده بود 11:05 am. پس مسافران می توانند تنها وب check-ins های هواپیمایی نمی تواند تایید کند که او می تواند پرواز بعدی به دهلی نو, او گفت:.

c5jrega

مسافران در پرواز دیده می شد با پوشیدن چهره سپر.

صف های طولانی دیده می شد در خارج از خروج ترمینال در بمبئی با مسافران در نظر گرفتن بیش از حد معمول برای ورود به فرودگاه به عنوان پرسنل امنیتی تا به حال به انجام حرارتی غربالگری و همچنین بررسی اگر هر مسافر تا به حال دریافت Aatogya Setu برنامه بر روی تلفن همراه خود را.

ماهاراشترا که در میان کشورهای که به دنبال زمان برای دوباره شروع پرواز در آن از نظر تعداد زیادی از coronavirus موارد – بالاترین در کشور – گفت: در آخرین لحظه که آن را به کار گیرند 25 پرواز را آف از بمبئی و 25 فرود در شهرستان. وزیر Uddhav Thackeray زودتر گفت: دولت نیاز به زمان بیشتری برای آماده شدن برای عملیات پرواز.

ofp9dv5g

مسافران پاکسازی توشه خود را در دهلی فرودگاه ترمینال 3 پیش از مسافرت داخلی.

در فرودگاه چنای بیش از حد وجود دارد نا امید شدند که مسافران گفت: بلیط های خود لغو شده اند. “از مارس 15, ما اینجا گیر در تامیل نادو با توجه به مستند. ما رزرو سه بلیط بمبئی اما شب گذشته در حالی که رسیدن به اینجا ما بلیط پرواز لغو شد و هیچ کس پاسخ ما را در میز کمک. ما نمی دانیم که چه باید بکنید در حال حاضر” Viswanathan, یک مسافر به نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

شمال شرقی هند بیش از حد شاهد اختلال در پرواز با پروازهای ورود تنها در آسام را گواتی و مانیپور را ایمفال فرودگاه. همه پرواز به Agartala, دیبروگره, سیلچر, ایزوال و دیمپور لغو شد چون کلکته فرودگاه کاربردی نیست و در عین حال منابع در فرودگاه اقتدار هند (AAI) گفت. بنگال غربی جرمن وینگز Amphan بود خواست زمان بیشتری برای دوباره باز کردن فرودگاه کلکته.

نه پرواز لغو شد در بنگلور را Kempegowda فرودگاه بین المللی.

cb9ds6k8

یک مسافر اسکن بلیط خود را به عنوان او می رسد در Birsa Munda فرودگاه بین المللی در رانچی.

این مرکز اعلام کرد روز پنج شنبه گذشته که یک سوم از pre-مستند پروازهای داخلی را به کار گیرند از امروز. همه بین المللی برنامه ریزی تجاری مسافر پروازها به حالت تعلیق باقی می ماند. حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep پوری نشان داده است که پروازهای بین المللی می تواند شروع در ماه ژوئن.

وزارت بهداشت روز یکشنبه با صدور دستورالعمل برای مسافرت داخلی, مشاوره مسافران برای دانلود Aarogya Setu برنامه بر روی دستگاه های تلفن همراه خود و درخواست متحده برای اطمینان حرارتی غربالگری در نقطه خروج از فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه های. بدون علامت مسافران باید مجاز به سفر پس از اینکه از او خواسته به خود مانیتور برای 14 روز وزارت گفت.

(با ورودی از آنی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im