بیش از 5000 نیویورک داروخانه ها به کروناویروس آزمون در تلاش برای صفحه نمایش 40 ، 000 نفر روزانه کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو می دهد خود را در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در 17 آوریل سال 2020 در Al

توسط ELEMENTORSITE در 7 اردیبهشت 1399

فرماندار نیویورک اندرو کومو می دهد خود را در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در 17 آوریل سال 2020 در Albany, New York.

متی Cavanaugh | گتی ایماژ

فرماندار نیویورک اندرو کومو روز شنبه اعلام کرد که دولت در حال گسترش است تشخیصی کروناویروس تست به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و کارمندان ضروری است و با هدف ارائه آزمون به 40 ، 000 نفر در هر روز.

کومو نیز امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تا مستقل داروسازان به انجام تست تشخیصی. این باز خواهد شد یک شبکه ای از بیش از 5 ، 000 داروخانه ها به عنوان تست locations, او گفت:.

نیویورک در حال انجام تست های بیشتر سرانه بیش از هر جای دیگری در جهان در حدود 20,000 آنتی بادی و تست های تشخیصی در هر روز. دولت به طور متوسط حدود 6000 ویروس جدید مورد در هر روز است.

فرماندار گفت که او قصد دارد به گسترش آزمایش به 40 ، 000 نفر در هر روز با کمک دولت فدرال و همچنین گسترش معیارهای برای کسی که برای دریافت آزمون تشخیصی.

دولت در حال انجام تست آنتی بادی برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در چهار نیویورک بیمارستان های شهرستان: Bellevue بیمارستان المهرست بیمارستان فیور و Downstate SUNY علوم سلامت. حمل و نقل کارگران و دولت و پلیس شهر را نیز دریافت خواهد کرد تست در هفته آینده.

فرماندار گفت که او و رئیس جمهور تهمت تصمیم گرفت "تقسیم مسئولیت" در مورد دولت و دولت فدرال نقش در تست. متحده را تنظیم و اطمینان حاصل شود که آزمایشگاه کار هستند در حالی که دولت فدرال خواهد اطمینان از تولید کنندگان ارسال شد منابع به اندازه کافی به آزمایشگاه های کومو گفت.

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اندکی افزایش پیدا کردند فرماندار گفت: با دولت ضبط 437 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. این ویروس به کشته شدن حداقل 16 و 599 نفر در دولت اما این تعداد را شامل نمی شود چه می تواند هزاران احتمال مرگ و میر در شهر نیویورک است.

"تماس آن با تخت غمگین کاهش, اگر شما به دنبال یک پوشش نقره" کومو گفت. "این فقط وحشتناک وحشتناک وحشتناک news."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن