بیشتر آزمایشات اولیه بستری شدن در بیمارستان در میان Amit Shah مشاوره برای شورای ملی مقاومت

More COVID-19 Tests, Early Hospitalisation Among Amit Shah's Advice For NCR

دهلی وزیر Arvind Kejriwal شد حاضر در جلسه (فایل)

دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برگزار شد دیدار امروز به بررسی coronavirus وضعیت در منطقه سرمایه ملی – متشکل از دهلی نو و قطعات هاریانا و اوتار پرادش — که در آن وی تاکید کرد در بیشتر تست سریع با آنتی ژن تست کیت و تمرکز در اوایل بستری شدن در بیمارستان به منظور کاهش میزان مرگ و میر.

شورای ملی مقاومت که دارای جمعیت حدود 4 کرور منجر به یک تکه از این کشور 6 لاخ-plus coronavirus آمار و ارقام. به عنوان بسیاری به عنوان 1.02 لاخ مردم باید آزمایش مثبت در این زمینه از آنها 71,000 بیماران بهبود یافته اند و 31,000 هنوز تحت درمان, مقامات گفت.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal شد حاضر در جلسه همراه با اتحادیه های وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan. اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath و هاریانا را ML خطار پیوست از طریق ویدئو کنفرانس.

دهلی نو در انتخابات گفت: مشارکت 85 درصد موارد در این منطقه است.

تمرکز این نشست در مورد وضعیت در دهلی نو و 8 منطقه. پنج نفر از اینها در هاریانا — Rohtak ژججر, سونیپات Gurgaon و فریدآباد و سه در اوتار پرادش — Gautam Budh ناگار Gaziabad و Baghpat.

آقای شاه صحبت از نیاز به نقشه شیوع کروناویروس در شورای ملی مقاومت از طریق استفاده گسترده از Aarogya Setu و Itihaas برنامه دولت گفت: پس از این نشست است.

از نظر درمان coronavirus, Uttar Pradesh و هاریانا می توانید انجام مشاوره پزشکی از راه دور با Dekhi برتر همه-هند موسسه علوم پزشکی که از طریق آن بیماران می توانند دریافت مشاوره از کارشناسان دولت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im