مدرن سهام می افتد به اندازه 9.4% پس از گزارش می گوید در اواخر مرحله coronavirus آزمایش واکسن با تاخیر

مدرن سهام کاهش یافت و به میزان 9.4 درصد در ظهر معاملاتی پنج شنبه پس از گزارش گفت: شرکت زیست فناوری در اواخر مرحله آزمایشی به صورت بالقوه coronavirus واکسن به تعویق خواهد افتاد, احتمالا در چند هفته.

این شرکت که در حال همکاری با موسسه ملی سلامت بود و انتظار می رود برای شروع یک فاز 3 دادگاه با 30,000 شرکت کنندگان در آن کانديد واکسن اواخر این ماه در انتظار نتایج حاصل از آن midstage محاکمه.

اما این شرکت در حال ایجاد تغییرات در دادگاه طرح که تحت فشار قرار دادند تا به انتظار شروع تاریخ با توجه به مراقبت های بهداشتی, انتشار, آمار, اخبار, با استناد به یک محقق. آمار اخبار گفت که مشخص نیست چه مدت از تاریخ شروع به تعویق خواهد افتاد.

“درک من این بود که آنها می خواستند برای گرفتن اولین واکسن داده شده در جولای و آنها می گویند آنها هنوز متعهد به انجام این کار” یک محقق گفت: آمار اخبار. “به عنوان بهترین من می توانم بگویم آنها به بودن در هدف است.”

در پاسخ به این گزارش, مدرن, مدیر عامل شرکت استفان Bancel گفت CNBC مگ erp pmi “ما همیشه می گفت جولای. و من تایید جولای.”

سهام بهبود برخی از ضرر و زیان اما هنوز هم بیشتر از 5 ٪ در معاملات بعد از ظهر.

مدرن است واکسن آزمایشی حاوی مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA. این mRNA یک کد ژنتیکی است که می گوید سلول چه برای ساخت — در این مورد یک ژن است که ممکن است وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس. این شد اولین نامزد برای ورود به یک فاز 1 محاکمه انسان در ماه مارس است.

Dr. Anthony Fauci, که ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص اغلب تبلیغ بالقوه واکسن.

در ماه مه شرکت اطلاعات منتشر شده از آن در مراحل اولیه با آزمایش که نشان داد این واکسن تولید آنتی بادی خنثی در برابر Covid-19 در حداقل هشت شرکت کنندگان است. این واکسن همچنین تولید اتصال آنتی بادی در تمام شرکت کنندگان است.

این تلاش های مدرن یکی از چندین کار در یک پتانسیل واکسن برای Covid-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 10 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 516,970 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 100 واکسن در حال توسعه و جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. حداقل 17 واکسن در حال حاضر در مطالعات بالینی با توجه به این که.

روز شنبه, Pfizer منتشر شد نتایج مثبت از آن از نزدیک تماشا مراحل اولیه بشر محاکمه یک coronavirus واکسن.

تاخیر توسط مدرن می توان از هدف خود را از ارائه اطلاعات در مورد اینکه آیا آن واکسن ایمن و موثر تا پایان سال است. اگر همه به خوبی می رود با مدرن بعدی آزمایش این واکسن می تواند در دسترس برای توزیع عمومی تا پایان دسامبر یا اوایل 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید