شرکت زیست فناوری مدرن است که در تست یکی از پیشرو coronavirus واکسن نامزدها قیمت ارائه 17.6 میلیون سهام جدید در $76 هر یک از این شرکت گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

این شرکت گفت: این انتظار ارائه به اطراف پنجشنبه ناخالص درآمد حاصل از مجموع حدود 1.34 میلیارد دلار است. مدرن نیز به underwriters 30 روز گزینه برای خرید به یک اضافی 2.64 میلیون سهم در سهام عادی. مورگان استنلی است که در حال اجرا در حال معامله است.

اعلام می آید پس از مدرن گزارش مثبت داده در آن در مراحل اولیه بشر محاکمه برای یک Covid-19 واکسن اوایل روز دوشنبه. نزدیک تماشا آزمایش واکسن تولید شده Covid-19 آنتی بادی در تمام 45 شرکت کنندگان ارسال سهام این شرکت افزایش نزدیک به 20% به 80 $به اشتراک بگذارید.

قبلی بیانیه مدرن گفت: این انتظار به در درجه اول استفاده از درآمد حاصل از ارائه به صندوق تولید و توزیع آن واکسن نامزد mRNA-1273 بار آن را تایید توسط تنظیم کننده فدرال.

اگر وجود دارد هر گونه درآمد حاصل از باقی مانده این شرکت امیدوار است “به صندوق توسعه بالینی و کشف مواد مخدر در موجود و جدید درمانی مناطق; به صندوق توسعه بیشتر آن mRNA پلت فرم فن آوری و ایجاد روش جدید; یا به صندوق سرمایه در گردش و دیگر به طور کلی اهداف شرکت.”

— CNBC کریستین وانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو