Mnuchin, پلوسی “بسیار نزدیک” به یک معامله در دور دوم از وام کسب و کار کوچک

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت با رئیس جمهور Donald J. Trump و اعضای coronavirus نیروی کار در طی یک جلسه مطبوعاتی در پاسخ به COVID-19 coronavirus همه گیر در دوشنبه مارس 02, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

واشنگتن پست

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که کاخ سفید و کنگره می تواند رسیدن به یک معامله امروز در متمم بودجه برای چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک.

$349 میلیارد نجات برنامه وام از پول روز پنج شنبه تنها دو هفته پس از آن راه اندازی شد اجازه می دهد تا بانک ها به موضوع مالیات دهندگان حمایت وام به کسب و کارهای کوچک است توسط بیماری همه گیر کوروناویروس.

جمهوری خواه و دموکرات از رهبران مبارزه کرده اند به توافق در مورد چگونگی بازگرداندن وجوه مالی خود را به عنوان یک کشت از آمریکا کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند از خاموش کردن.

این قرارداد جدید را اضافه کنید حدود 300 میلیارد دلار در کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و 50 میلیارد دلار برای فاجعه وام. این توافق همچنین شامل 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای فدرال برنامه تست شده اند که اصلی خواستههای دموکراتیک.

پول برای دولت های ایالتی و محلی خواهد بود نه در بسته گنجانده شده است اما Mnuchin گفت: رئیس جمهور تهمت آماده است به بحث در مورد بودجه برای دولت و دولت های محلی در آینده بیل در حالی که این بسته با تمرکز بر وام به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها و آزمایش است.

Mnuchin گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که رهبران “ساخت بسیاری از پیشرفت” و او امیدوار است این قرارداد خواهد بود به تصویب در مجلس سنا روز دوشنبه در خانه در روز سه شنبه و به بالا و در حال اجرا در روز چهارشنبه.

مجلس نانسی پلوسی (D-CA) در گفتگو با خبرنگاران به عنوان او می رسد در کنگره در مارس 27, 2020 در واشنگتن, DC.

برنده McNamee | گتی ایماژ

مجلس نانسی پلوسی گفت: در صبح روز یکشنبه است که مقامات “بسیار نزدیک” به یک توافق برای دوباره پر کردن کسب و کار کوچک صندوق و رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که آنها می توانند به اعتصاب یک معامله در روز یکشنبه یا دوشنبه صبح.

“اکثریت من حزبی و ما در حال همکاری نزدیک با حزب دموکرات می دانم که ما یک فرصت و یک فوریت به انجام کاری برای ما بیمارستان معلمان ما و آتش نشانان و بقیه در حال حاضر” پلوسی گفت: در ABC “این هفته است.”

“و سپس ما در حال آماده شدن برای ما آینده لایحه” پلوسی گفت. “کسب و کار خواهد شد که این پول را در یک مد به موقع.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: بیش از 1.6 میلیون وام مورد تایید قرار گرفت برای کمک به شرکت های نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد. بیش از 22 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در این چهار هفته اخیر.

اما بسیاری از کسب و کارهای کوچک هنوز در انتظار برای بانک های خود را به فرایند از یک نرم افزار یا تایید اینکه آیا آنها واجد شرایط برای کمک های مالی از PPP صندوق.

این برنامه شده است برای انتقاد از ارائه پرداخت به برخی از کسب و کار از جمله رستوران های زنجیره ای. مثلا روت کریس استیک های زنجیره ای که دارای بیش از 5000 کارکنان به تازگی فاش کرد که آن را دریافت 20 میلیون دلار در وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو