میچ مک کانل می گوید بعدی coronavirus لایحه را گسترش و افزایش مزایای بیکاری

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی در حال سخنرانی در کنفرانس خبری پس از بارگیری جمهوری خواه مجلس سنا جلسه ناهار در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده, در تاریخ پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ | گتی ایماژ

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که بعد از coronavirus لایحه گسترش و افزایش تا بیمه بیکاری به تصویب رسید به عنوان همه گیر ویران اقتصاد ایالات متحده با توجه به یک منبع آشنا با سخنان خود.

کنتاکی جمهوری خواه ساخته دیدگاهها برای تماس با خانه ایران قانونگذاران به عنوان او صحبت کرد در مورد اولویت برای مرحله بعدی از شیوع پاسخ سیاسی برای اولین بار گزارش شده است. به 600 $در هر هفته فدرال بیکاری است که می افزاید: به مجموع افراد به طور معمول از کشورهای منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون دلار بسته نجات در هفته گذشته که گسترش مالی backstop از طریق ژانویه. تلاش خود را برای حفظ بیشتر سخاوتمندانه کمک آمده است که به دولت جدید داده ها نشان می دهد بیش از 38 میلیون نفر از مردم در زمینه رفع بیکاری پس از تعطیلی گسترده طراحی شده به سرعت عفونت مارس آغاز شد.

مک کانل به سوال نیاز فوری هزینه های دولت فدرال. او گفت که او می خواهد برای اولین بار ببینید چقدر موثر بیش از 2.5 تریلیون دلار در حال حاضر به تصویب است که در مبارزه با بحران. برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا استدلال کرده اند که افزایش بیمه بیکاری می تواند به جلوگیری از کار به دلیل در برخی موارد افراد دریافت پول بیشتر از آنها در غیر این صورت می توانست در شغل خود.

اما عدم گسترش سود می تواند میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مواجهه ناگهانی درآمد صخره در ماه اوت در یک اقتصاد که در آن کارفرمایان هنوز هم ممکن است قادر و یا تمایلی به استخدام. در حالی که وجود دارد برخی از نگرانی” پرداخت های اضافی می تواند دلسرد کردن مردم از به دنبال کار بسیاری از مردم به احتمال زیاد نمی خواهد که گزینه های شغلی به عنوان اقتصاد به آرامی بهبود گفت: Demetra بلبل یک موسسه همکار در موسسه شهری.

“سود اضافه شده است که یک منبع مهم درآمد برای بسیاری از کارگران و خانواده ها در این زمان دشوار است با چند گزینه های شغلی. آن را ممکن است بیش از حد به زودی برای پایان دادن به 600 دلار افزایش,” او گفت: در یک ایمیل.

این سوال که آیا به گسترش فدرال بیکاری مظهر پارتیزانی در خلیج فارس بیش از چگونه به تمیز کردن اقتصادی خرابه جا مانده از بحران بهداشت و درمان. جمهوری خواهان در سطح فدرال و ایالتی را به طور کلی نشان داد بیشتر راحتی با راه اندازی مجدد سیستم کسب و کار نسبت به دموکرات ها دارند.

مک کانل اولویت برای یکی دیگر از coronavirus لایحه شامل گسترش تست و مسئولیت حمایت از پزشکان و کسب و کار به عنوان اقتصاد ری استارت. دموکرات ها به انتقاد از این پتانسیل برای ایجاد گسترده سپر از پرونده های حقوقی.

در همان زمان مک کانل های مخالف خانه دموکراتیک فشار به ارسال حدود 1 تریلیون بیشتر در کمک به دولت های ایالتی و محلی در مواجهه با بحران بودجه ناشی از ویروس است. در حالی که کاخ سفید به نشانه آمادگی برای تصویب دور دیگری از محرک چک به آمریکایی ها معلوم نیست اگر سنا جمهوری خواهان بازگشت مستقیم پرداخت.

اکثر ایالات آمریکا باید حداقل آغاز روند بازگشایی اقتصاد خود را پس از مستندات چپ, کسب و کار توقیف هفته. آنها سعی کرده اند به اعتصاب تعادل ظریف در بازگشایی به عنوان جدید Covid-19 موارد باید فروکش نکرده در برخی از ایالت ها مانند تگزاس که باید آرام محدودیت.

ایالات متحده موارد در حال حاضر بالای 1.5 میلیون و بیماری منجر به بیش از 93,000 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im