از دست رفتن به دفتر ؟ این سایت شبیه سازی کار صداهای

برای تلفن های موبایل تلفن زنگ همکاران قروچه کولر آبی متلاطم آسانسور dinging. اگر شما معطوف به کار از خانه وجود

توسط ELEMENTORSITE در 28 فروردین 1399

برای تلفن های موبایل تلفن زنگ همکاران قروچه کولر آبی متلاطم آسانسور dinging. اگر شما معطوف به کار از خانه وجود دارد شانس شما در واقع ممکن است شروع به از دست آشنا همهمه دفتر—و شما تنها نیستید.

در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند شما اتمام برلین مستقر در سازمان خلاق کودکان و نوجوانان ابزار جدید. به درستی به نام "I Miss دفتر" سایت تولید دفتر صداهای مانند تق و لق از یک صندلی یا کسی زمزمه نزدیکی تکرار "تسکین دهنده تن از مدرن زندگی است."

فکر می کنم از آن را به عنوان است که محیط لیست پخش شما قرار داده و در زمانی که شما می خواهید برای جلوگیری از حواس او را پرت در محل کار. اما این بار آن را معکوس.

این سایت همچنین به شما امکان اضافه کردن تلفن های موبایل بیشتر با کلیک کردن بر روی اشیاء بر روی صفحه و حتی اجازه می دهد تا شما تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از همکاران شما در اطراف. بیشتر کارکنان وجود دارد noisier آن می شود.

من از دست این دفتر طنز اگر نه حقیقی یادآوری از ما "طبیعی است." اگر چه آن را هرگز نمی تواند جایگزین حضور همکاران عزیز ما می تواند ارائه سالم حواس پرتی از تنهایی قرنطینه زندگی است.

"این همه سر و صدا نیاز به ورودی از مردم که در حال حاضر از دست رفته از خانه ما دفاتر و به همین دلیل این آرامش گفت:" طراح والنتین چلی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن