طرفداران HGTV را “خوب استخوان” در حال رفتن به می خواهید برای برنامه ریزی یک سفر به مرکز شهر ایندیاناپولیس در آینده است. نوسازی خانه نشان می دهد ستاره مینا Starsiak شاهین فقط باز یک خانه, دکور فروشگاه ها و اغذیه فروشی و مشروب فروشی در ضلع جنوبی به نام دو تا جوجه منطقه Co., و شما می خواهید برای آوردن چمدان خالی با شما.

“فردا روز بزرگ است!” شاهین زیر نویس ژوئن 19 Instagram post. “این بوده است که سال های بسیاری در ساخت و همه ما امیدواریم که شما آن را دوست دارم به همان اندازه که ما انجام می دهیم!…آن را برای رفتن به یک یک پس بیا یک snowcone و یک لیوان آناناس در حالی که شما چک کردن فروشگاه جدید!”

دو جوجه منطقه Co., که باز به عمومی در تاریخ 20 ژوئن ارائه می دهد انواع مختلفی از سبک های مختلف از هر جا گزیننده سنتی و رعیتی و اواسط قرن مدرن است. شاهین زمانی منسجم نگاه سراسر سبک طیف با اجرای آرایه ای از “بافت لایه ها و رنگ های جسورانه انتخاب” به عنوان دو جوجه سایت توضیح می دهد.

در حالی که شما در حال خرید برای دکور قطعه است که به فضای خود را از فقط خوب به افسانه و کاربردی شما می توانید استراحت و پاپ به مجاور دو جوجه اغذیه فروشی و مشروب فروشی برای یک ساندویچ ساده و رفع خستگی از سنگین آبجو-و-فهرست شراب.

دو جوجه منطقه Co. باز خواهد شد پنج شنبه از طریق شنبه از ساعت 11 تا 9 بعد از ظهر و در روزهای یکشنبه از ساعت 11 تا 8 p. m. و اگر شما قصد دارید در آینده با یک ماسک مورد نیاز خواهد بود با توجه به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de