مهاجران در آهنگ به عنوان قطار اجرا اواخر 10 ساعت بدون آب و غذا

کارگران مهاجر اعتراض در خطوط راه آهن در نزدیکی DDU اتصال تا نزدیکی مرز با بیهار..

لکنو:

کارگران مهاجر رفت و آمد در سه ‘Shramik ویژه’ قطار به شرق اوتار پرادش و بیهار شکایت کرده مفرط تاخیر و غیربهداشتی شرایط مدیره حتی با توسل به تظاهرات در طول مسیر با مسدود کردن خطوط راه آهن و خواستار پاسخگویی. آنها همچنین مدعی شده اند که مواد غذایی فاسد بود و خدمت به آنها را در طول سفر.

کارگران در هیئت مدیره یکی از این قطار برای بیهار از ویساکاپاتنام در آندرا پرادش مسدود آهنگ های راه آهن و مطرح شعار علیه وزیر Nitish کومار پس از آموزش برگزار شد تا در بیرونی سیگنال از Deen Dayal Upadhyaya راه آهن اتصال ( که قبلا به عنوان شناخته شده مغول سرای junction), مرز بیهار برای بیش از 10 ساعت.

“قطار به اینجا آمده شب گذشته در ساعت 11 شب است و ایستاده در اینجا پس. ما باید بدون غذا برای دو روز. ما مجبور به پرداخت 1,500 تومان برای هر یک از این سفر” شکایت Dhiren Rai یکی از کارگران مهاجر در هیئت مدیره قطار.

قطار دیگری از پنول در ماهاراشترا به Uttar Pradesh را در جونپور برگزار شد تا در نزدیکی بنارس برای بیش از 10 ساعت. اواخر شب تصاویری نشان داد عصبانی کارگران مهاجر چمباتمه بر روی خطوط راه آهن و امتناع از حرکت با وجود یکی دیگر از قطار نزدیک شدن به آنها را. آنها به سمت چپ تنها پس از راه آهن و پلیس مداخله کرده و هر کس در هیئت مدیره داده شد یک وعده غذایی. قطار بعد از سر گرفته شد سفر خود را .

8ubqdnt

کارگران مهاجر در هیئت مدیره یک “shramik ویژه” قطار انداخت دور مواد غذایی در خدمت به آنها را در اوتار پرادش را کنپور اتصال ادعا آن را فاسد.

“ما مواد غذایی در ماهاراشترا اما ما هیچ چیز در اوتار پرادش. قطار برگزار شد تا در کاشی (Varanasi) برای 7 ساعت و سپس آن را نقل مکان کرد و برگزار شد تا دوباره برای 2 ساعت. بعد از آن منتقل شده و گیر کرده است دوباره گفت:” Govind کومار Rajbhar یکی از مسافران در هیئت مدیره قطار.

عصر روز جمعه کارگران مهاجر در هیئت مدیره یک “shramik ویژه” آموزش رفتن از گجرات به بیهار انداخت دور مواد غذایی در خدمت به آنها را در اوتار پرادش را کنپور اتصال ادعا آن را فاسد. تصاویری از کنپور نشان می دهد عصبانی کارگران مهاجر مقابله با راه آهن پرسنل امنیتی درخواست از آنها که چرا مهاجران قرار گرفتند به درمان غیر .

“هیچ آب وجود دارد و حتی در توالت. چه باید می نوشند. این pooris خدمت به ما بسیار تنگ به عنوان اگر آنها پخته شده چهار یا پنج روز پیش است و به همین دلیل ما انداخت دور تمام مواد غذایی” یکی از کارگران مهاجر خبرنگاران گفت: در کنپور.

بیش از 12.33 لاخ مردم بازگشت, به, Uttar Pradesh توسط 930 “Shramik ویژه” قطار دولت گفت: در روز جمعه.

“بیش از 18.24 لاخ کارگران را بازگشت به, Uttar Pradesh از کشورهای دیگر در طول مستند. بیش از 12.33 لاخ مردم بازگشته اند توسط 930 “Shramik ویژه” قطار. دولت را تایید کرده است 1,199 قطار برای بازگشت کارگران مهاجر” گفت: Awanish Awasthi اضافی, رئیس, دبیر, خانه, Uttar Pradesh.

از راه آهن تا تقبل قایق از آب عبور بیش از 31 لاخ کارگران مهاجر در هیئت مدیره 2,317 Shramik قطار ویژه از تاریخ 1 مه تقریبا هفت لاخ بیشتر از اولیه طرح از 24 لاخ با توجه به داده های رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>