کارگران مهاجر برخورد با پلیس در سورت سنگ پرتاب گاز اشک آور شلیک

Coronavirus مستند: کارگران مهاجر در طول یک تظاهرات در گجرات سورت

دهلی نو:

یک گروه از کارگران مهاجر درگیری با پلیس در گجرات سورت امروز. کارگران را خواستار شده است که آنها را به خانه فرستاد. این چهارمین نمونه از اعتراض توسط مهاجران در سورت که در آن تعداد زیادی از کارگران آمده از کشورهای دیگر برای کار در الماس و صنایع نساجی.

اعتراض مهاجران جمع شده بودند در خارج از منطقه بازار در Vareli در حومه سورات. پلیس نامیده می شدند برای آرام کردن اراذل و اوباش اما وقتی که آنها آمدند مردم شروع به پرتاب سنگ. پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای کنترل جمعیت است.

پلیس به نام برای تقویت و یک تیم فرستاده شده به این منطقه است.

یکی دیگر از اعتراض توسط مهاجران صورت گرفت در پلنپور Patia منطقه سورت.

هفته گذشته صدها نفر از کارگران برگزار شد در اعتراض به دفاتر الماس بورس در سورات ادعا که آنها ساخته شده است به کار در میان سراسر کشور مستند بیش از coronavirus. این ادعا که آنها لازم نیست به اندازه کافی به غذا خوردن آنها خواستار آن شدند که مقامات کمک به آنها را به خانه بروم.

در ماه مارس الماس و نساجی انجمنهای سورت تا به حال تصمیم به نگه داشتن کار با وجود رکود در کسب و کار های زیر مستند در سراسر جهان است. جدا از ضرر و زیان این دو صنعت که استخدام حدود دو میلیون نفر ذکر کرده سوال از largescale بیکاری است.

در آوریل 10, صدها نفر از اعتراض کارگران مهاجر ضربه خیابان آتش میزنند به وسایل نقلیه و handcarts. در 15 آوریل یک روز پس از مستند تمدید شد برای اولین بار کارگران مسدود شده و یک جاده در شهر Varachha منطقه است.

افتتاح قطار ویژه برای مهاجران افزایش یافته است و آشفتگی در گجرات که پس از همسایه ماهاراشترا است و دوم بیشترین تعداد موارد coronavirus در کشور است.

گجرات تا کنون به حال 5,428 موارد coronavirus 1,042 بیماران بهبود 290 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>