مهاجر نهفته در دامان و در جاده ها است. داستان پشت تصویر متحرک

Amrit و Yakoob شد deboarded از کامیون در نزدیکی شوپری.

بوپال:

یک تصویر در حال حرکت از یک کارگر مهاجر — مشخصه بیمار با توجه به سفر خسته کننده برای رسیدن به خانه اش در اوتار پرادش — دروغ گفتن در دامان دوست خود را در کنار یک جاده در Madhya Pradesh را در شوپری منطقه به عنوان دوست خود خواستار کمک شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی به یک بینش از شرایط سخت مواجه با کارگران مهاجر در تلاش برای بازگشت به خانه های خود. ساعت بعد از 24 سال از درگذشت در بیمارستان به علت عوارض مربوط به گرما.

Amrit بخشی از یک گروه از کارگران مهاجر سفر از گجرات به اوتار پرادش در یک کامیون. از جان گذشته برای بازگشت به خانه پس از از دست دادن کار در یک کارخانه پوشاک در سورت های مهاجر کارگر از, Uttar Pradesh را بستی تا به حال پرداخت 4000 تومان به صورت ایستاده فضا در پشت یک کامیون محدود برای ایندور. اما او بیمار در طول سفر و به عنوان یک نتیجه او deboarded از کامیون در نزدیکی شوپری. دوست خود Yakoob بود تنها کسی که تصمیم به ماندن در پشت.

در تصویر Yakoob دیده می شود خواستار کمک از رهگذران به عنوان Amrit نهفته در دامان خود. اما هیچ یک متوقف شد. یک ساکن محلی در زمان یک عکس از این حرکت اما در آن زمان آن بود کثیرالانتشار دوستان مرده بود.

“دلهای شکسته تا به حال تب بالا و نیز استفراغ. آشکار علائم شدید گرما-led عوارض, اما همه چیز روشن خواهد شد و پس از COVID-19 نتایج آزمون در دسترس هستند” گفت: شوپری مدنی جراح Dr P K Khare.

Yaqoob قرنطینه شده در جداسازی بخش از بیمارستان های منطقه به نتیجه آزمون در حال بررسی است.

میلیون ها نفر از مهاجران و کارگران چپ بیکاری با توجه به این مستند را ترک کرده اند برای خود زادگاه صدها کیلومتر دور; بسیاری از آنها در مجموعه و چرخه با وجود دولت تنظیم آموزش های ویژه به آنها را به خانه آورد.

روز جمعه دادگاه عالی رد دادخواست که از او پرسید که این مرکز بود دستور داد به ارائه مواد غذایی و آب به مهاجران در حرکت است. “این غیر ممکن است برای این دادگاه به مانیتور که در حال راه رفتن و راه رفتن,” بالا دادگاه گفت.

“اجازه دهید که دولت تصمیم می گیرید. چرا باید دادگاه شنیدن و یا تصمیم می گیرید ؟ ” دادگاه گفت: در جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de