وسط صندلی باید خالی در پروازها برای رشته سرخپوستان: Top دادگاه

Middle Seats Must Be Kept Empty On Flights For Stranded Indians: Top Court

هوایی هند می تواند پرواز با وسط صندلی های اشغال شده تنها برای 10 روز آینده دادگاه گفت.

دهلی نو:

ویژه پروازهای بین المللی به بازگرداندن سرخپوستان باید در وسط صندلی خالی دیوان عالی کشور گفت: امروز اظهار نظر که آن را “حس مشترک” که اجتماعی فاصله مهم است به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus. هوایی هند می تواند پرواز با وسط صندلی های اشغال شده تنها برای 10 روز آینده دادگاه گفت.

دیوان عالی کشور اظهارات هر چند تنها در پروازهای بین المللی نیز بالا بردن سوال در مورد عملیات داخلی که دوباره امروز با تمام صندلی ها اشغال شده است.

“این حس مشترک است که حفظ اجتماعی فاصله مهم است. در خارج وجود دارد باید اجتماعی فاصله حداقل شش فوت, آنچه در مورد داخل هواپیماهای” رئیس دادگستری SA Bobde گفت هوایی هند است که عامل “Vande بهارات” پرواز را به سرخپوستان رشته در خارج از کشور به دلیل ویروس خاموش شدن ناگهانی.

از طرف حامل های ملی و دولت و وکیل کلی Tushar مهتا گفته بود بهترین تمرین تست شده است و قرنطینه “نه صندلی تفاوت”.

آقای مهتا گفت: این تصمیم به خالی وسط صندلی گرفته بود پس از جلسه با کارشناسان.

“چگونه می تواند به شما می گویند آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار مسافر? را ویروس می دانند که آن را در هواپیما و آن را قرار است به آلوده? انتقال وجود دارد خواهد بود اگر شما در حال نشسته در کنار یکدیگر” رئیس دادگستری گفت.

هنگامی که گفته شده توسط دولت که رزرو انجام شد تا ژوئن 16, دادگاه گفت: “برای آینده تاریخ – اگزوز تمام رزرو و پرواز در مرکز صندلی. پس از آن پرواز نمی هر کسی در مرکز صندلی.”

دادگاه همچنین گفت: دولت می تواند با تغییر قوانین خود را در حالی که در این مورد بود در دادن تصمیم گیران راه بازسازی دستورالعمل های خود را در پرواز.

در هفته گذشته هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری تا به حال نگذاشته نگه داشتن وسط صندلی خالی برای پروازهای داخلی است که از سر گرفته امروز با اشاره به این که کرایه هوا خواهد شلیک کردن.

هوایی هند خلبان Deven Yogesh Kanani حال با نزدیک شدن به دادگاه عالی بمبئی گفت: یک دایره توسط اداره کل هواپیمایی کشوری در تاریخ 23 مارس برای نگه داشتن وسط صندلی خالی بود که به دنبال هوایی هند برای آن ویژه پرواز از مه 7 را میبینم.

هوایی هند گفته بود دادگاه عالی که DGCA سفارش شده است جایگزین. دادگاه عالی تصویب موقت به منظور در برابر مرکز فروش صندلی در پرواز.

هوایی هند و دولت پس از آن درخواست فوری نشسته دیوان عالی کشور که شنیده می شود این مورد در تعطیلات عید. دادگاه عالی خواسته است دادگاه عالی برای تصمیم گیری در این مورد در تاریخ 2 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de