میشل اوباما بار خوانده شده مورد علاقه خود را کتاب های کودکان در این PBS Kids یوتیوب سری

گرفتن یک میان وعده و پیدا کردن یک صندلی راحت چون زمان داستان. میشل اوباما در آخرین خوان برای PBS Kids’ مشهور به عنوان خوانده شده-همراه سری. در طی چهار هفته های بانوی اول سابق است خواندن چهار مورد علاقه خود را کتاب های کودکان و شما می توانید به صورت رایگان در یوتیوب.

“دوشنبه ها با میشل” لگد در دوشنبه 20 آوریل با Gruffaloنوشته شده توسط جولیا دونالدسون و نشان داده شده توسط Axel Scheffler.

“این کتاب در مورد یک موش کوچک است که با استفاده از شوخ طبعی و تخیل به پیشدستی کردن یک مار, یک جغد و یک روباه گرسنه خود را از طریق قدم زدن عمیق چوب تیره” اوباما توضیح می دهد که قبل از او شروع به خواندن.

او به عنوان خوانده شده (انجام صداهای مختلف برای شخصیت های مختلف که بچه ها مطمئن هستند که به عشق) ویدئو نشان می دهد نزدیک به صفحاتی از این کتاب است.

قبلی PBS کودکان و نوجوانان به عنوان خوانده شده-همراه میزبان شامل مارک براون (نویسنده و تصویرگر از آرتور سری کتاب), Victoria, Kann (نویسنده و تصویرگر از Pinkalicious & Pterrific کتاب) و آنجلا Santomero (خالق نشان می دهد دانیل ببر). شما می توانید تمام فیلم در این سری به اینجا.

این جمعه, مارس 27 اوباما را می خواند انگار اژدها در خود کتابنوشته شده توسط تام فلچر و نشان داده شده توسط گرگ ابوت. هر یک از storytime ویدئوها قطره در 12p.m. ET. نگه داشتن چشم در PBS Kids صفحه توییتر برای پیدا کردن آنچه که او به عنوان خوانده شده بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو