پری دریایی دم Succulents واقعی هستند و آنها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

پری دریایی ممکن است موجودات افسانه ای در فرهنگ عامه و افسانه ها اما دم پری دریایی succulents واقعی هستند و آنها گیاه جادویی باغ خود گم شده است. ظاهر همه بیش از رسانه های اجتماعی به تازگی منحصر به فرد این succulents یک شگفتی طبیعی با تشکر از جهش در انواع خاصی از گیاهان شاداب ساخت آنها در واقع بیشتر از یک کاکتوس-شاداب ترکیبی.

غریب این گیاه است که در واقع به نام کاکل Senecio Vitalis و آن می شود که پری دریایی نگاه با توجه به fasciation یک فرایند است که باعث می شود یک گیاه پهن و رشد به سمت بالا و بیرون به جای سمت نور مانند بسیاری از گیاهان دیگر انجام دادن آن دم مانند ظاهر که حتی آریل کمی حسود است. آنها می تواند بسیار دشوار است برای پیدا کردن با توجه به یاسمن منشاء در کیپ شرقی آفریقای جنوبی و آنها خفته در تابستان به جای رشد در سایه نور و یا نور خورشید در طول ماه های زمستان. هیچ تضمینی وجود ندارد که cresting و پری دریایی مانند رشد اتفاق خواهد افتاد Mondo کاکتوس اشاره می کند که این اتفاق نمی افتد.

آنها به طور معمول می تواند رشد یک تا دو پا بالا و می تواند رسیدن به عرض سه تا پنج پا و بیشتر یک اقیانوس الهام گرفته از رنگ آبی مایل به سبز رنگ که نگاه به سمت راست در صفحه اصلی در هر گونه آبزی با مضمون دکور طرح. یاسمن اشاره می کند که آنها در حال کم تعمیر و نگهداری گوزن مقاوم و عالی برای باغ سنگ, شاداب باغ یا دریای مدیترانه الهام گرفته از باغ های ساخت آنها را به عنوان رویای عاشقانه و عرفانی به عنوان نام مستعار خود را نشان می دهد.

اگر شما عاشق این نگاه اما مشکل ردیابی کردن پری دریایی دم succulents در محلی گیاه, فروشگاه سعی مرجان کاکتوس مشابه کاکتوس-شاداب ترکیبی که به نظر می رسد درست مثل پر جنب و جوش, با شکوه زندگی آبزیان شما می خواهم نقطه در زیر دریا. این بیشتر به راحتی در دسترس در فروشگاه و شما می توانید آنها را در خارج خانه انبار و لوس. EpicGardening.com یادداشت این رشد در سایه جزئی بین دماهای 60 تا 85 درجه ساخت آنها مناسب فصل بهار برای خرید باغ خانه خود را. Whozits, whatzits و thingamabobs شامل نمی شود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im