بحران در نفت همچنان به عنوان برنت فرو 13 درصد

نفت فلات قاره سیستم عامل دیده می شود در آوریل 20, 2020 در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. قیمت نفت معامله شده در قلمرو منفی برای اولین بار به عنوان گسترش coronavirus (COVID-19) اثرات تقاضا است.

مایکل Heiman | گتی ایماژ

قیمت نفت همچنان به شاقول جمعه به عنوان نگرانی های بیش از لنگی تقاضا و محدود باقی مانده ظرفیت ذخیره سازی درنگ.

در بعد از ظهر از معاملات بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافته است 15.57 درصد به $16.32 در هر بشکه رسید. در ضمن ژوئن قرارداد برای وست تگزاس اینترمدیت ریختن تمام آن زودتر دستاوردهای آن را به عنوان کاهش یافته است 6.66 درصد به $10.80 در هر بشکه رسید. جولای قرارداد نفت وست تگزاس اینترمدیت نیز کاهش یافته است و آخرین معامله زیر 19 دلار در هر بشکه رسید.

هر مگنوس Nysveen ارشد شریک و سر از تجزیه و تحلیل در Rystad انرژی هشدار داد که وضعیت در بازار نفت است “رفتن بدتر می شود.”

“جهان در حال اجرا است از محل برای ذخیره نفت” Nysveen گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” روز چهارشنبه افزود که ذخیره سازی به عنوان “یک نوع بافر.”

“زمانی که عرضه و تقاضا تعادل مثبت است یا منفی و سپس شما می توانید ایجاد و یا قرعه کشی از ذخیره سازی,” او گفت:. “اما زمانی که ذخیره سازی می شود سپس وجود دارد هیچ بافر برای این عدم تعادل قوی است که ما شاهد آن هستیم.”

Pictet مدیریت ثروت را Jean-Pierre Durante توافق با Nysveen ارزیابی از وضعیت اظهار نظر در جمعه توجه داشته باشید که “جهان سرشار نفت” با وجود تصمیم اخیر سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن شناخته شده است در مجموع به عنوان اوپک+ — برای کاهش عرضه نفت.

“جهان ظرفیت ذخیره سازی خواهد شد به سرعت در حال رسیدن به نقطه اشباع” گفت: Durante که سر از تحقیقات کاربردی در Pictet مدیریت ثروت.

تقاضای جهانی برای نفت کاهش یافته است به طور چشمگیری با اقتصادهای بزرگ در سراسر جهان به طور موثر منجمد به عنوان یک نتیجه از coronavirus ناشی از مستندات اعمال شده توسط مقامات تقلا برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

چهار شنبه حرکت در نفت به دنبال اخیر تیز کاهش در این بخش است. این قرارداد ممکن برای قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت که منقضی شده شنبه سقوط به زیر صفر برای اولین بار در تاریخ قبل از چنگ آن راه را به قلمرو مثبت. در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد فرو بیش از 40 درصد در روز سه شنبه در حالی که معیار بین المللی نفت برنت کاهش یافته و از سطح بالای 24 دلار در هر بشکه رسید.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو