دیدار Mukesh Ambani را “مرد دست راست” که بزرگ می گویند در هر معامله

Meet Mukesh Ambani's 'Right Hand Man', Who Has A Big Say In Every Deal

Manoj مودی است که یک مدیر در تکیه خرده فروشی Ltd. و این گروه مخابرات حامل.

برجسته

  • کمی وجود دارد در قلمرو عمومی در مورد Manoj مودی زندگی خصوصی
  • Manoj مودی شهرت برای رانندگی سخت چانه زنی
  • او یکی از معدود کسانی که شده اند با این شرکت از سال 1980s

او هیچ عنوان زرق و برق دار و چند خارج از هند می دانم که نام خود را. اما در سالن Reliance Industries Ltd. Manoj مودی است بی سر و صدا تبدیل به یکی از قدرتمند ترین نیروهای پشت شرکت امپراتوری آسیا ثروتمندترین مرد.

محفوظ است و عمدتا نامرئی به مودی مشاهده شده است توسط بسیاری از خودی و دیگران در هند کسب و کار جهانی به عنوان دست راست میلیاردر Mukesh Ambani. او نقشی کلیدی در مذاکرات برای یک 5.7 میلیارد دلار مقابله با Facebook Inc. در مارس حمایت Ambani و فرزندان خود را به عنوان آنها درهم از توافق با شبکه های اجتماعی, غول, از افراد آشنا با این موضوع گفت.

به عنوان Ambani, 63 تغییرات خود را وسیع کنگلومرا تمرکز از پتروشیمی به فن آوری های اینترنت, مودی است که به عنوان دیده می شود به خصوص با نفوذ صدا. Facebook سرمایه گذاری در این گروه Jio سیستم عامل بود پس از معاملات مشابه از کشت و خصوصی-حقوق صاحبان سهام سرمایه تزریق 13 میلیارد دلار به کسب و کار و قرار دادن آن بصورتی پایدار و محکم در دره سیلیکون رادار.

شصت و چیزی کوچک مودی-که نیست مربوط به نارندرا نخست وزیر — به ندرت مصاحبه می و کمی وجود دارد در قلمرو عمومی در مورد زندگی خصوصی خود را. در عین حال او نشان میدهد که چگونه کمتر شناخته شده شخصیت در هند با روابط در حال اجرا به شرکت های بزرگ سلسله های می تواند یک outsized تاثیر است.

“این یک شرکت است که تبلیغ آن ساختار سازمانی اما این صنعت می داند که Ambani و مودی هستند به شدت پیوند تیم-و هم درایو مقابله مذاکره و امان اعدام به آخرین سطح از جزئیات گفت:” وانی کلا مدیر عامل سرمایه شرکت Kalaari سرمایه همکاران که متقاعد مودی به هند ، در یک کنفرانس سال گذشته البته با تصویری.

یک تکیه سخنگوی نمی پاسخ به یک درخواست برای نظرات از شرکت و مودی.

پول
Manoj مودی است که یک مدیر در تکیه خرده فروشی Ltd. و این گروه مخابرات حامل تکیه Jio Infocomm Ltd. در کلا کنفرانس او به عنوان مهارت های خود را. “من واقعا نمی مذاکره,” او گفت:. “من درک نمی کنم استراتژی” او رفت. “در واقع افراد داخلی می دانند که من حتی نمی باید یک چشم انداز.” او در توصیف نقش خود گفت: “من مقابله با داخلی ما مردم مربیگری آنها نظارت آنها و هدایت آنها را در چه چیزی می تواند انجام شود.”

اما پس از آن آمد یک اشاره از تفکر خود را: “ما اصل در اعتماد بسیار ساده است: مگر هر کس پول می سازد در حالی که کار با ما, شما می توانید یک کسب و کار پایدار.”

در مصاحبه بیش از نیم دوجین مدیران در صنعت فن آوری که در حال ارتباط با اعتماد گفت: مودی شهرت برای رانندگی سخت چانه زنی. هنگامی که با آمدن او اغلب کنترل از مذاکرات در پشت صحنه با آموزش مدیران تا چه حد به فشار ساخت ظاهر نزدیک شدن به معامله ثمر گفتند.

در حالی که تکیه اخیر مگا سرمایه گذاری کشیده شده اند کانون های کنگلومرا همچنین شروع یک کسب ولگردی و قانونی شکنی خرید شرکت های کوچکتر چند سال پیش برای ساخت تخصص در فن آوری های جدیدتر از هوش مصنوعی به blockchain. ایده این است برای ایجاد یک کسب و کار دیجیتالی برخوردار است که قدرت در همه چیز از خرده فروشی آنلاین به جریان سرگرمی و اینترنت پرداخت.

مودی بزرگ می گویند در هر معامله و اغلب یک جلسه با او سیگنال نهایی مهر تایید چهار های مختلف راه اندازی بنیانگذاران گفت: در مصاحبه.

“او مشتق شده قدرت خود را در سازمان نه فقط به دلیل وفاداری خود را, اما از آنجا که او بسیار زیرک و هوشمند و قادر مذاکره کننده مهارتهای لازم برای Reliance Industries” G. R. Gopinath بنیانگذار بودجه carrier Air Deccan که تا به حال فروخته شده سهام خود را در محموله های هواپیمایی به تکیه در سال 2010. “به طور قابل توجهی هر چند بدون آموزش رسمی از دانشگاه های آیوی لیگ او بسیار تیز ذهن و نادر بینش و بومی نابغه به درک تکنولوژی مدرن در زمینه.”

Gopinath گفت مودی است “بی رحمانه کارآمد” و موفق به دریافت بهترین معامله ممکن است برای اعتماد در ترکیب و ادغام.

مودی یکی از چند که با این شرکت پس از سال 1980 زمانی که Ambani را به پدر مرحوم شد و ساختمان نفت-و-پتروشیمی غول. چند سال قبل Manoj Harjivandas مودی و Ambani تا به حال مورد مطالعه در چه بود و سپس به نام بخش دانشگاه از تکنولوژی شیمیایی در بمبئی و تبدیل به سریع دوستان است.

که اجازه مودی فرصتی برای کار با سه نسل از Ambani سلسله: اواخر ایلخانی Dhirubhai سپس Mukesh و همسرش نیتا و در حال حاضر فرزندان خود عشا و Akash که در حال ایفای نقش برجسته تر در معاملات مانند Facebook.

در طول سال مودی شناخته شد اعدام مرد نظارت بر پروژه های بزرگ. او را شکست و زمین جدید را با مدیریت تکیه خرده فروشی رسیدن به شهرهای کوچکتر و گسترش آن به هند بزرگترین خرده فروش. اما آن را با pathbreaking خدمات مخابراتی که Ambani ساخته شده است که مودی به خود را دارد.

مخابرات ایران
او مهارت های مذاکره شدند بسیار قابل مشاهده زمانی که اعتماد Jio مسابقه برای راه اندازی بی سیم خود را از خدمات در سال 2016 ساخته شده و آن فیبر نوری کابل شبکه.

یکی از افراد شرکت کننده در این مذاکرات توصیف یک صحنه که در آن فروشندگان انتخاب شد احضار به ستاد برای مذاکرات. طعمه dangled در مقابل هر یک از این مقیاس گسترده از این پروژه است. ناشناخته به فروشندگان در آن زمان چندین اعتماد به تیم مذاکره همزمان در اتاق های جداگانه با مودی به عنوان رابط هدایت مدیران آن شخص گفت.

این روزها پس از خرد کردن آن رقبای Jio بزرگترین اپراتور مخابراتی در هند با نزدیک به 400 میلیون کاربر. آن را نیز به طور فزاینده مهم برای کسب و کار جهانی مانند Facebook و WhatsApp به عنوان آن را به عنوان یک entryway به یک انفجار اقتصاد دیجیتال و تجارت الکترونیکی اکوسیستم است که شامل پرداخت های آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

“کار خود را در گسترش دسترسی به مقرون به صرفه تلفن همراه باند پهن فوق العاده بوده است,” آجیت موهان, معاون رئیس جمهور و مدیر عامل در هند برای Facebook گفت: از Ambani شرکت.

در میان مهارت های مودی است honed است که کار با مدیران ارشد در اعتماد مانند Rafael Thakur سر از استراتژی در تکیه Jio Infocomm و مدت زمان طولانی بانکدار که نقش کلیدی در معاملات و به طور منظم گزارش مطبوعات است.

هزینه های مصرف کننده
در طول مذاکرات برای Facebook معامله Ambani فرزندان خود عشا و Akash و مودی شد کلید راست از طریق بحث یکی از افراد آشنا با این معامله گفت. یک بار Ambani به پیش بروید Thakur کار می کرد به ساختار این معامله یکی از مردم گفت.

در هفته های اخیر Jio سرمایه گذار لیست شامل بزرگ سهام خصوصی نام مانند KKR & Co., Silver Lake Partners, ویستا سهام همکاران و به طور کلی اطلس. هنوز جهانی coronavirus همه گیر است و آماده برای قرار دادن هند در مسیر برای تیز اقتصادی انقباض که به معنی مودی و Ambani خواهد شد که کار خود را کاهش دهد و آنها را رو به رشد دیجیتال فروش در حالی که هزینه های مصرف کننده کاهش می یابد.

در ضمن یک سقوط در قیمت نفت باعث عدم قطعیت در مذاکرات به فروش حدود 15 میلیارد دلار سهام در تکیه صنایع نفت و شیمیایی تقسیم به عربستان سعودی نفت شرکت ، یا آرامکو به عنوان بخشی از پیشنهاد خود را برای پرداخت آن توانمند بدهی شمع ایستاده است که در بیش از 20 میلیارد دلار از مارس سال گذشته است. تکیه به تازگی گفت: در چهارچوب مذاکرات در حال پیشرفت است.

بسیار کمی شناخته شده است در مورد برنامه های واقعی Jio سیستم عامل به عنوان کسب و کار دیجیتال رول به مرحله بعدی گسترش آن است. هر دو مودی و رئیس خود را ممکن است یک مشترک دست در حفظ این سطح از پنهان کاری.

“چرا بحث دلیلی که شما می توانید نشان دادن توانایی های خود را در ranbhoomi” گفت: کلا این سرمایه داری با استفاده از کلمه هندی به میدان جنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im