Mayawati, Akhilesh Yadav, Arvind Kejriwal, به, پرش مگا مخالف دیدار با

Mayawati, Akhilesh Yadav, Arvind Kejriwal To Skip Mega Opposition Meet

Coronavirus: منابع گفت: تمرکز خواهد شد در مرکز رویکرد بالا به پایین (فایل)

دهلی نو:

Mayawati را Bahujan Samaj, پارتی, Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav و دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, جست و خیز فردا مگا مخالفان دیدار خواهد شد که ریاست کنگره سونیا گاندی. تمام احزاب باید خود را از مسائل سیاسی با کنگره است. کسانی که در حکم NDA ادعا وجود دارد اندکی نرمی در رویکرد خود نسبت به BJP.

کنگره فرستاده بود دعوت به 18 احزاب مخالف در اوایل این هفته برای دیدار با, که برگزار خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس در 3 ساعت. این برنامه شامل طیف وسیعی از مسائل از جمله مرکز اقتصادی بسته و دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر.

امروز, پارتی, منابع گفت: کسانی که انتظار می رود برای پیوستن به جلسه, West Bengal وزیر Mamata بانرجی او ماهاراشترا همتای Udhav Thackeray و Jharkhand همتای David Soren, DMK رئیس MK استالین ملی حزب کنگره ایلخانی Sharad Pawar چپ و احزاب دیگر UPA همکاران.

چند مدعوین از جمله خانم بانرجی و احزاب چپ ارتباط برقرار کرده پذیرش خود را در اوایل. برای Uddhav Thackeray که شیو سنا بود BJP متحد برای 35 سال این خواهد بود که برای اولین بار جلسه ای با ایران مخالف است.

در این جلسه برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه آوریل است. برخی از احزاب — به خصوص Sharad Pawar را NCP — مشتاق بودند به تسلیم اما در نهایت اذعان شد که نیاز به یک رویکرد آمریکا در نظر گرفتن دولت نارندرا و دست زدن به آن از coronavirus وضعیت.

منابع گفت: تمرکز خواهد شد در مرکز بالا به پایین رویکرد غاصب قدرت دولت در عدم کمک مالی به یمن و کل حیطه مسائل که تحت تاثیر مردم این کشور در جهان بزرگترین مستند.

وجود دارد بسیاری از شرکت کنندگان و یکی از رهبران اپوزیسیون گفت: “ما فقط امیدوارم که آن را نمی کند تبدیل به یک تمرکز تنها مهاجران اما یک دیدگاه کلی از تکمیل سوء مدیریت و بی منطق دست زدن چگونه دولت موفق به قانون و آنچه که باید اقدامات انجام شده توسط مخالفان در روزهای آینده”.

کمیته های مجلس آمده اند برای متوقف مجازی با مرکز دولت با استناد به برخی قوانین در دوربین جلسات به اجازه نمی دهد هر قانونی نظارت با وجود نامه از رئیس درخواست جلسات مجازی, منابع گفت.

رسما رئیس Rajya سبها و بلندگو از Lok سبها خواسته اند دبیر کل به بررسی امکان جلسات اما برای بیش از یک ماه است هیچ حرکت رو به جلو, منابع گفت.

برش در سراسر, حزب, خطوط, اکثر نمایندگان مجلس احساس می کنید که آنها باید یک راست به بررسی صفحه اصلی, وزارت, وزارت دارایی و سایر ادارات در پاسخ خود را به بسته های مختلف و پاسخ به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>