استاد چگونه برای پر کردن خالی گوشه با این سبک ایده های

ما همه آنها را—شما می دانید آن بی دست و پا فضاهای خالی که کمی بیش از حد کوچک برای صندلی تکیه اما راه بیش از حد بزرگ برای فقط یک طرف میز. اگر فضای خالی در حال ساخت شما را ناراحت خبر خوب این است که شما باید مقدار زیادی از گزینه های برای پر کردن آنها بدون به هم ریختن خانه خود را.

چه چند تا از بهترین فضای خالی راه حل ؟ خوب گیاه پدر و مادر خواهد بود خوشحال به شنیدن این که آنها دیگر بهانه ای برای بیرون رفتن و خرید چند سرپوشیده درختان و شاداب. سبز می تواند زرق و برق دار راه برای روح بخشیدن به یک زندگی و یا اتاق ناهار خوری گوشه ای که به سختی به تزئین. یکی دیگر علاوه بر بزرگ برای فضاهای عجیب و غریب هستند لامپ. آنها هر دو مفید و تزئینی, اما به منظور جلوگیری از ساخت یک لامپ شبیه زرد در یک مهمانی, این هوشمند به سبک چند مکمل قطعات اطراف آن است. این می تواند به عنوان ساده به عنوان از بین بردن چندین کتاب از جایی که آنها در حال حاضر ذخیره و انباشته آنها را در پایان جدول. شما همچنین می توانید اضافه کردن یک قطعه از هنر یا یک پرده نقش دار به راه اندازی خود را.

اما فضاهای زندگی مشترک نه تنها مناطقی که نیاز به یک کمی بیشتر دوست دارم; بیشتر فضاهای خصوصی مانند اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی اغلب می تواند احساس لخت در برخی از نقاط بیش از حد. مکان هایی مانند منطقه بالاتر خود را به بالین یا گوشه کنار گنجه خود را می توان افزایش داد و با یک نقاشی دیواری و یا سرگرم کننده پارچه. حتی اگر گوشه ای خود نیست بی دست و پا این موارد نشسته وجود دارد ممکن است (من به دنبال در شما جعبه بستر). استراتژیک قرار داده شده واحدهای ذخیره سازی یک تعمیر سریع در اینجا. امکانات بی پایان برای spicing تا گوشه ها و نقاط برهنه فاقد pizzazz—آن را فقط یک ماده از پیدا کردن آنچه شما مناسب است.

در زیر شما پیدا کردن چند ایده های خلاقانه برای پر کردن همه خود را بی دست و پا گوشه ها و نقاط برهنه در شیک ترین راه ممکن است. خوشحال تزئینات!

1. ساخت و بهره بصری با آینه و عتیقه می یابد

خالی entryway گوشه و کنار و در امتداد دیوار لخت نیست همیشه آسان برای جلوگیری از آنها به عنوان فضاهای بی دست و پا را پر کنید. این نقاط ممکن است بسیار قاچاق, اما آنها انتقالی مناطق—نه اتاق شما واقعا می اویختن در. برای الهام نگاه هیچ بیشتر از این آمستردام خانه زرق و برق دار در entryway. آینه و مانکن دسته کوچک موسیقی جاز فوق العاده جسورانه چشم نواز بیانیه قطعه است که همچنین می تواند عملکردی است. این موارد را تا فضای بصری و بدون اضافه کردن بیش از حد درهم و برهمی به اتاق.

2. ساخت یک قفسه تزئینی

صاحبان این زرق و برق دار, حداقل, نروژی خانه استفاده خالی نیمی از دیوار به نمایش یادگاران و شیک لهجه. چه می تواند بوده ام تا حدودی خسته کننده ساده نقطه به طور ناگهانی تبدیل به چیزی است که هر دو راحت واسوده و بالا فقط با علاوه بر این از خوش تیپ wall-mount واحد ذخیره سازی. گاهی اوقات یک قطعه خاص است تمام طول می کشد.

اگر شما علاقه مند هستید واقعا تبدیل به یک نقطه خالی به دنبال در قدم به قدم از این کیپ Cod مالکان که در زمان عجیب و غریب کمی تو رفتگی در دیوار و تبدیل آن به یک براق نوار خشک. نرم خاکستری cabinetry کمک می کند تا آن را مخلوط یکپارچه به بقیه اما هوشمند استفاده کاربردی از فضا چیزی است که باعث می شود آن ایستادگی کردن. این محل مناسب برای خدمت به نوشیدنی و برنامه های از. علاوه بر این به دلیل وجود ندارد سینک, شما لازم نیست که به

4. Repurpose یک پیدا کنید

روستایی نردبان می سازد برای یک سیستم قفسه بندی در این NYC آپارتمان استودیو. خالی گوشه است فورا تر ساخته شده با استقبال از این متفکر لمس اثبات این است که شما لازم نیست برای رفتن به دریا برای پر کردن گوشه ای. چند شخصی اقلام را فقط خوب است.

5. اضافه کردن نشان می دهد توقف گربه برج

6. در حال حاضر هنر در مد منحصر به فرد

اگر شما فضای کافی برای لوازم یدکی اضافه کردن هنر است که همیشه یک راه خوب برای پر کردن آن. وجود دارد بیشتر انتظار می رود هنر ترتیبات اما راه نقاشی در این هالیوود, bachelor pad آویزان است غیر منتظره و تساوی چشم خود را به آنچه که در غیر این صورت خواهد بود غفلت فضا.

7. انتخاب یک گیاه برای یک گوشه خالی

هنگامی که در شک, اضافه کردن گیاه—آن را به یک زندگی خوب شعار. این غیرمتعارف الهام گرفته از بروکلین واحه را فراهم می کند گرمسیری فرار برای هر کسی که وارد و خالی گوشه شده اند spruced تا با پر جنب و جوش سبز-leaved دوستان است.

رادیاتور معمولا اشغال با ارزش املاک و مستغلات و آنها اغلب این کار را در گوشه و کنار. صاحبان این روستای غرب آپارتمان ساخته شده بیشتر از این وضعیت را با اضافه کردن یک قفسه برای ایجاد موقت نوار. اگر شما در حال رادیاتور-کمتر شما هنوز هم می تواند به دنبال خود منجر شود و راه اندازی یک نوار کوچک قهوه ایستگاه یا چای سینی با استفاده از یک سبد کوچک و یا گاه به گاه میز.

9. دم اضافی Coziness با پارچه

یک سبد پرتاب پتو و بالش اضافی در دست باعث می شود برای یک فوق العاده اتاق راحت و بدون دست و پا گوشه. یک نسخه مانند برجسته در این دنج, Indianapolis, صفحه اصلی, باریک است که بدان معنی است که آن را نمی کشد تا فضای زیادی نگه می دارد و گرما در آماده است.

(اعتبار تصویر: ارسال شده توسط کتی)

10. برگ ریزان برخی از نور به گوشه خالی را پر کنید

گوشه تمایل به جمع آوری سایه به طوری که آن را آسان به سرعت تبدیل آنها را با برخی از نوع از لامپ ها. در این کالیفرنیا خنک ییلاقی نور را حس می کند کامل از گوشه کنار مبل یک نقطه مشترک برای خواندن. اما شما همچنین می توانید با استفاده از این ترفند در تصادفی گوشه. اضافه کردن یک لامپ نمک برای نرم و براق و یا قطع یک آویز برای برخی از درام فوق العاده.

(اعتبار تصویر: ارسال شده توسط Fernanda)

مسلما این امر را نسبتا گوشه ای خاص اما حتی زمانی که آن را استفاده نمی کنید امام جواد می توانید اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ و یا یک بیت از نرمی به عنوان دیده می شود در این نور پر برزیل آپارتمان. نه به ذکر است, امام جواد و یا صندلی آویزان است غیر منتظره لمسی است که اکثر خانه ها معمولا تنها ویژگی خارج است.

12. استفاده از گوشه هاي خالي به تقویت فضای ذخیره سازی

راه اندازی قفسه آثار به خصوص اگر گوشه ای خود را بیشتر از یک گوشه به عنوان در این دنج دریاچه نقره ای اتاق نشیمن. ترک فضای کمی در پایین گوشه به ذخیره کردن یک عثمانی عثمانی و یا دیگر گاه به گاه ترتیبات صندلی. آن را از راه اما در رسیدن به زمانی که شرکت می آید.

13. اضافه کردن شکل و ساختار با یک صفحه نمایش

شما می توانید از درمان های لخت گوشه به سادگی با برش آنها را با یک صفحه نمایش تاشو. این می تواند کمک به ایجاد یک کمی اضافی جدایی و حفظ حریم خصوصی و یا به عنوان دیده می شود در این Burbank آپارتمان اتاق خواب یک صفحه نمایش بزرگ برای اضافه بهره بصری.

14. استفاده از خالی گوشه های اضافی برای صندلی

حک کردن یک فضای شخصی در یک بلا استفاده گوشه ای به استراحت جرعه چای و خیره از پنجره به بیرون. به عنوان دیده می شود در این تورنتو خانههای ییلاقی صندلی اضافی را می توان یک طراحی خنک بیانیه.

15. گرم تا چیز با یک میز شیک

این مثلثی جدول در یک پارک کوهستانی فراهم می کند یک محل برای استراحت و برای یک گیاه و یک لامپ. آن همچنین می افزاید: برخی از گرما به آنچه که در غیر این صورت ممکن است بسیار استریل گوشه.

16. نمایش های مورد علاقه خود را عتیقه

فقط در دو گوشه این artsy استرالیا در خانه موفق به ویژگی های birdcage عتیقه سه پایه یک اتو کردن هیئت مدیره و مرموز سبز شی که همه آنها به خوبی آیتم های سرد است که به طور سنتی هیچ جایی برای رفتن. آنها بر روی صفحه نمایش در گوشه و کنار و در حالی که هنوز از راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>