اخراج و کاهش دستمزد به احتمال زیاد در آینده به دولت های ایالتی و محلی به عنوان فدرال کمک می رود در جای دیگر

مردم منعکس شده در یک بسته پنجره فروشگاه به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در خیابان اصلی در نزدیکی Breckenridge پیست اسکی در کلرادو, ایالات متحده, مارس 13 سال 2020 است.

شانون استاپلتون | ایسنا

واشنگتن — دولت و دولت های محلی هستند هشدار یک موج اخراج و کاهش دستمزد پس از چپ شدن فدرال coronavirus امداد بسته انتظار می رود به تصویب کنگره این هفته است.

در بسیاری از نقاط آن دردناک کاهش در حال حاضر در حال شکل گرفتن:

  • لس آنجلس قصد دارد به نیروی کارگران شهرستان به صرف 26 روز در مرخصی بدون حقوق به عنوان درآمد هوا قطره به آنجا که 600 میلیون دلار بعدی سال مالی.
  • دیترویت پیشنهاد کرده است تخمگذار کردن 200 کارگران و furloughing هزار نفر بیشتر است.
  • در اوهایو Hamilton County, کمیسر دنیس Driehaus است در نظر گرفتن 10% کاهش پرداخت در کنار county کارگران است.

“ما واقعا تلاش” Driehaus گفت.

به 2.2 تریلیون دلار در قوانین اضطراری شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در اواخر ماه گذشته شامل 150 میلیارد دلار در کمک مستقیم به دولت های ایالتی و محلی دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از شیوع بیماری مرگبار. دموکرات ها تحت فشار قرار دادند که شامل یکی دیگر از $150 میلیارد دلار در tranche بعدی کمک اما جمهوری خواهان به دنبال حفظ این لایحه دقت متمرکز بر حمایت از کسب و کار کوچک.

سه شنبه شب دموکرات به همراه داشت خود را در تقاضا. سنا تصویب این قانون به اتفاق آرا رضایت — بدون کمک اضافی برای دولت های ایالتی و محلی. خانه زنجان به رای پنج شنبه و تهمت است که انتظار می رود به ثبت نام در آن است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر قول داد که دوباره این موضوع در آینده دور از مذاکرات بیش از آنچه که می تواند حتی بزرگتر بسته امداد.

“افرادی که در خط مقدم آنها باید دریافت پول اضافی و در بالای لیست قوی ایالتی و محلی طرح” شومر گفت. “ما در حال رفتن به مبارزه برای آن و بسیاری از چیزهایی که” در آینده کمک بیل. این “به زودی بر ما چون ملت خواهد شد و تقاضا آن است.”

اما محلی حوزه های قضایی ممکن است قادر به صبر که طولانی است. آنها رو بالاتر هزینه های مراقبت های بهداشتی و خدمات دیگر برای مبارزه با این بیماری در همان زمان که درآمد در حال غوطه وری به عنوان آمریکایی ها ماندن در خانه و کسب و کار باقی می ماند توقیف. با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست ایالات متحده می تواند 500 میلیارد دلار در طول دو سال آینده.

“نزدیک شدن به بودجه دولت کاهش … باعث خواهد شد که اقتصاد ایالات متحده به قرارداد بیشتر — ساخت رکود اقتصادی عمیق تر و طولانی تر باعث بسیاری از مردم به از دست دادن شغل خود و ذره جدی مشکلات ما در حال حاضر گفت:” رابرت Greenstein اتاق فکر رئیس جمهور.

تقریبا 20 میلیون نفر در بخش دولتی کار در سطح ایالتی و محلی است که بیش از این تعداد شاغل در سخت-آمار صنعت خرده فروشی. آخرین بار بخش عمومی در مواجهه با چنین شیب کاهش بودجه بود که در طول رکود بزرگ از یک دهه پیش. دولت های ایالتی و محلی ریختن 627,000 شغل در سه سال پس از رکود با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه.

کارشناسان نگران هستند که این زمان می تواند حتی بدتر اما متصل کردن سوراخ می تواند نیاز به متناوب تزریق پول نقد است که این اتحادیه به نمایندگی از کارگران بخش دولتی به آسانی اذعان دارد. آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان است فشار برای حداقل 700 میلیارد دلار در آینده بسته امداد.

یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته وزارت امور خارجه نیویورک کار ساختمان در کویینز شهر نیویورک آمریکا در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

Jeenah ماه | بلومبرگ | گتی ایماژ

“اگر شما به درخواست آمریکا به طور متوسط آنها سپاسگزار برای آنچه که این کارگران انجام می دهند” AFSCME رئیس جمهور لی ساندرز گفت. “سپس همه ناگهانی آنها لغزش صورتی ؟ من فکر می کنم متوسط آمریکایی می گویند, ‘ایست, ایست, ایست. صبر کنید که درست نیست.'”

با توجه به انجمن ملی استان ها, حداقل 5,000 کارگران در شهرستان دولتها در سراسر کشور گذاشته شده است خاموش و یا furloughed. بررسی های اخیر توسط لیگ ملی از شهرها و ایالات متحده در کنفرانس شهرداران یافت که 26 درصد از ملت کوچکترین شهرهای انتظار آنها را مجبور به اخراج کارگران است. نزدیک به نیمی از شهرهای بزرگ در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است. اکثر محلات از تمام اندازه ها رو به کاهش خدمات عمومی است.

“با توجه به ما فدرال رهبران دولت های محلی شد برای اولین بار برای مقابله با اقدامات فوق العاده به Covid-19 همه گیر توسط جابجایی وجوه برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان گفت:” ایرما اسپرزا Diggs, مدیر فدرال حمایت برای لیگ ملی از شهرستانها. “اما به عنوان یک نتیجه تاریخی و زیان از درآمد در سطح محلی بیشتر دولت های محلی قادر خواهد بود برای حفظ این تلاش ها یا حفظ عملیات بی وقفه از توابع هسته بدون اختصاص بودجه اضطراری برای دولت های ایالتی و محلی کمک کند.”

بخش دولتی زیان کار و خدمات کاهش می توانست عواقب برای بخش خصوصی نیز هست. بسیاری از کسب و کار تابع به عنوان تامین کنندگان به دولت های محلی در حالی که دیگران با تکیه بر شهرستان خدمات به کار گیرند.

Hamilton County کمیسر Driehaus که صلاحیت شامل سینسیناتی گفت: هر دو قطعه باید در محل قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت.

“شهرستان دولت را به بالا و در حال اجرا برای کسب و کارهای کوچک به بالا و در حال اجرا” Driehaus گفت. “اگر رستوران بودند به ما نیاز شهرستان های بهداشتی برای باز کردن به بازرسی آن رستوران. … ما یک قطعه مهم به باز کردن county است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>