عظیم آتش سوزی در چاه نفت در آسام بود که نشت گاز برای 14 روز

Massive Fire At Oil Well In Assam That Was Leaking Gas For 14 Days

این آتش سوزی گسترده باعث شده است تا تخلیه حداقل 6,000 مردم

گواتی:

عظیم آتش فرا گرفته طبیعی-تولید گاز این چاه نفت هند محدود (نفت) در بالا آسام را تینسوکیا منطقه شده است که نشت گاز برای 14 روز گذشته. منابع می گویند آتش آغاز شد که این بعد از ظهر ممکن است گسترش به مناطق مجاور است.

آسام وزیر Sarbananda Sonowal صحبت کرده است به اتحادیه وزیر نفت Dharmendra Pradhan پس از آتش سوزی آغاز شده است. ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) شده است مستقر در منطقه پس از نشت گاز و مقامات بالای آسام نیز بررسی وضعیت.

“خوب کشتن” کارشناسان نیز شده بود پرواز از سنگاپور روز دوشنبه و آنها پیوست و در عملیات صبح امروز منابع گفت.

چاه نفت در Baghjan تینسوکیا حدود 500 کیلومتر از گواتی حال فوران چاه نفت در تاریخ 27 مه شده است و نشت گاز به صورت گذشته 14 روز باعث قبر آسیب به منطقه تالاب ها و تنوع زیستی.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط مردم محلی در رسانه های اجتماعی نشان می دهد میعانات گازی واریز در Maguri Beel تالاب لاشه در معرض خطر Gangetic دلفین ها و دیگر آبزیان زندگی شناور در Dibru-Saikhowa پارک ملی به سختی از سه کیلومتر از میدان نفتی.

شاليزار برکه ها و تالاب ها در روستاهای مجاور را نیز آلوده شده است و این تهدید در حال رشد است و با گذشت هر روز. چند کوچک تولید کنندگان چای در این منطقه نیز شکایت در مورد لایه هایی از گاز و میعانات گازی در خود باغ چای.

حداقل از 6000 نفر زندگی می کنند در یک تا 1.5 متر شعاع گاز تولید خوب بوده است تخلیه شده و قرار داده شده در تسکین اردوگاه. نفت هند محدود نیز اعلام کرد کمک های مالی از 30000 تومان به هر خانواده را تحت تاثیر قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de