ماسک فاصله در کلاس های درس برای کارناتاکا کلاس 10 امتحانات امروز

Masks, Distancing In Classrooms For Karnataka Class 10 Exams Today

کارناتاکا SSLC امتحانات سال 2020 آغاز شد و در دولت امروز

دهلی نو:

کلاس 10 امتحانات هیئت مدیره برای بیش از هشت لاخ دانش آموزان آغاز شد و در کارناتاکا امروز. با وجود نگرانی های ایمنی به دانش آموزان توسط والدین و هیئت دولت تصمیم به رفتن پیش با دستور هیئت مدیره امتحانات در دولت است.

“من احساس می کنم این یک وظیفه است که انجام شده توسط دولت. در کشور ما 10 استاندارد است که یک نقطه عطف در زندگی یک دانش آموز است. ما مشورت بسیاری از مردم و تصمیم به برگزاری امتحانات. ما در ارائه یک SOP به دادگاه عالی که به یک سیگنال سبز” دولت وزیر آموزش و پرورش سورش کومار گفت.

“ایمنی کودکان اولویت است. در هر اتاق تنها 18 دانش آموزان اجازه داده می شود, 20 اگر اتاق بزرگتر است. اجتماعی فاصله خواهد داشت. هر دانش آموز تست خواهد شد با یک اسکنر حرارتی. اگر یک دانش آموز را فراموش ماسک مراکز را به یکی. عفونی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ما درخواست پدر و مادر برای همکاری و حفظ فاصله اجتماعی در دروازه” او دقیق آماده سازی.

مدارس سراسر کارناتاکا گرفته اند اقدامات اضافی برای اطمینان از ایمنی از دانش آموزان افزایش نگرانی در مورد کرونا در دولت است.

دانش آموزانی که وارد شده در آزمون مراکز امروز صبح داده شد ماسک صورت و sanitisers و درجه حرارت خود را چک شد قبل از اجازه ورود به داخل سالن امتحان.

“464 دانش آموزان نوشتن امتحان 20 نشستن در یک کلاس. 2 اتاق برای کسانی که از مهار مناطق و کسانی که مریض هستند. ما در حال کار برای آخرین بار 3 هفته به دست آوردن همه چیز را در جای خود اطمینان آنها حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و پاکسازی,” اصلی در سنت جوزف صومعه دختران دبیرستان گفت: خبرگزاری ANI.

کارناتاکا متوسطه ترک گواهی معاینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im