مارتا استوارت یک خانه جدید و باغ نشان می دهد در آینده به HGTV

در این سال بوده است خشن—وجود دارد بدون شک در مورد آن است. اما وجود یک نور در انتهای تونل. مارتا استوارت در حال

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

در این سال بوده است خشن—وجود دارد بدون شک در مورد آن است. اما وجود یک نور در انتهای تونل. مارتا استوارت در حال آمدن است به صفحه نمایش کوچک است. استوارت با همکاری HGTV را به طرفداران نشان می دهد همه چیز در مورد او زرق و برق دار باغ در بدفورد نیویورک مزرعه.

نشان می دهد به نام "مارتا می داند بهترین" است که فیلم برداری شده است در حالی که استوارت اجتماعی فاصله خودش را در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. این سری است که مجموعه ای به هوا بعد از این سال.

"من هیجان زده هستم و به همکاری با HGTV در "مارتا بهترین می داند' و به اشتراک گذاری همه چیز من شده اند کار بر روی در خانه من در طول قرنطینه" استوارت گفت: HGTV. "این نشان می دهد تمرکز بر جنبه های بسیاری از زندگی روزمره و نگه داشتن خانه با هدف آموزش و الهام بخشیدن به بینندگان به عنوان سمبل آنچه با این نسخهها کار برای آنها را به خانه های خود."

در حال حاضر که گربه از کیسه استوارت به اشتراک گذاشته پشت صحنه در یک نگاه از او فیلمبرداری روز از طریق Instagram.

"بنابراین به @daisybeautytoye از قرنطینه به انجام آرایش من!!!!!" استوارت نوشت: در این عنوان از ماه ژوئن 23rd پست. "ما در حال کار بر روی یک HGTV باغ نشان می دهد. Hush hush! ناهار در گرما."

که هندوانه و پنیر موزارلا دسته کوچک موسیقی جاز به نظر می رسد کاملا delish.

HGTV نیست تنها شبکه برای گرفتن استوارت در این سال است. او همچنین می تواند بازگشت به "خرد" قضات " جدول بعد از این سال در شبکه غذایی و زنجان به ستاره در یک شبکه غذایی ویژه تعطیلات به عنوان به خوبی.

نگه داشتن چشم در هر دو استوارت و HGTV رسانه های اجتماعی حساب خود را به اقامت تا تاریخ در "مارتا بهترین می داند" ، شاید همه ما احساس می کنید بهتر است پس از سفر به مارتا خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب