بازار می تواند به عنوان افزایش متحده بازگشایی اما آمار اقتصادی جدید را نشان می دهد که چقدر بد همه چیز رو در طول خاموش شدن ناگهانی

مجسمه برنزی “دختر بی باک” در وال استریت می پوشد ماسک ماسک.

بنو Schwinghammer | عکس داد | گتی ایماژ

سهام به احتمال زیاد در هر قطع پزشکی توسعه و پیشرفت دولت reopenings اما هم وجود دارد برخی از کلید های اقتصادی در هفته آینده است که باید با ارائه یک نگاه اجمالی به اعماق دولت آتن.

بانک فدرال بژ کتاب فعالیت های اقتصادی منتشر شد بعد از ظهر چهارشنبه. همچنین وجود مه تولید داده ها در کالاهای بادوام پنج شنبه و مارس مصرف کننده درآمد و هزینه های داده ها جمعه. در حالی که باید با ارائه یک نمای جالب از تنبل چگونه فعالیت شد بازار انتظار می رود که به تمرکز بیشتر در مارس ضریب اطمینان شنبه ضریب اطمینان مصرف کننده و جمعه.

“عقب مانده به دنبال اطلاعات است و نمی خواهید برای دریافت هر گونه توجه به آن گفت:” اد Keon رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در QMA. “این رفتن به وحشتناک است که نمی خواهید به تعجب. اعتماد به نفس برگزار کرده است تا به خوبی همه چیز در نظر گرفته شود. این PPP و مزایای بیکاری. افرادی که به برخی از پشتیبانی برای درآمد به نظر می رسد بسیار با اعتماد به نفس.” کنگره می رود تا تغییرات به چک حفاظت برنامه برای کسب و کار کوچک که آن را می گرداند ژوئن 1.

مارس اقتصادی داده است و انتظار می رود در مورد بدترین رکود اقتصادی از آنجا که اکثر دولت آتن تمدید از طریق بخش زیادی از ماه پیش از مارس reopenings. اولین تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود کاهش یافته است 4.8% در هنگام خواندن second منتشر شد (چهارشنبه) برای دومین سه ماهه تولید ناخالص داخلی است و انتظار می رود به کاهش متوسط 33.1% با توجه به CNBC/مودی تجزیه و تحلیل سریع به روز رسانی یک نظرسنجی از اقتصاددانان.

سهام به دست آمده در هفته گذشته هر چند افزایش تنش بین آمریکا و چین وزن در بازار پنج شنبه و جمعه و می تواند تبدیل به یک بزرگتر باد مخالف.

S&P 500 بود عنوان برای یک هفته به دست آوردن 3% دوم آن هفته دست آوردن در سه. یک کاتالیزور آمد دوشنبه هنگامی که مدرن فاش مثبت داده از یک گروه کوچک از بیماران در اوایل محاکمه شد اما یک هفته معاملاتی برای سهام این شرکت به عنوان شک و تردید به وجود آمد در مورد آن محدود نتایج. روز جمعه اما کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: این اطلاعات نشان داد که وعده شد و او با احتیاط خوش بینانه یک واکسن خواهد بود توسعه یافته است.

Astra Zeneca را واکسن تلاش کردم یک افزایش در این هفته هنگامی که آن را دریافت $1 میلیارد دلار از ایالات متحده, وزارت بهداشت و درمان به پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان به منظور توسعه یک coronavirus واکسن از دانشگاه آکسفورد.

با تمرکز سرمایه گذاران واکسن و دولت reopenings بازار, برندگان بودند بیشتر فرار راسل 2000 تا 7.8% این هفته و داو حمل و نقل تا حدود 9.1 درصد به شرکت های هواپیمایی و دیگر بازگشایی سهام بسیج. شرکت های هواپیمایی شد تا نزدیک به 20 درصد در هفته است. پس از دسته ای از گزارش های درآمدی خرده فروشان نیز بالاتر در این هفته با SPDR S&P خرده فروشی ETF تا 6 درصد برای این هفته است.

خرده فروشان دوباره در میان شرکت ها گزارش های درآمدی شان را در هفته پیش رو به عنوان اولین گزارش سه ماهه فصل باد کردن. Costco, Nordstrom Ulta, زیبایی و برلینگتون فروشگاه های برخی از نام های گزارش.

Keon گفت که او در حال تماشای اقتصادی reopenings و می گوید که این موفقیت واقعا بستگی به رفتار افراد و اینکه آیا وجود دارد یکی دیگر از افزایش در عفونت.

“مردم هنوز هم می ترسم” او گفت:. “این رفتار شخصی که به تفاوت به رفتار اقتصادی. ما به برخی از صورت ظاهر از حد نرمال است. این رفتن را برای مدتی مردم را به احساس اعتماد به نفس بیشتری.”

او انتظار دارد که برای دیدن یک جهش از فعالیت های اقتصادی در نیمه دوم سال اما نه به شکل V بازیابی.

“تا پایان سال, اگر ما نمی واکسن ما را ساخته اند بسیاری از پیشرفت در یک واکسن. من هنوز هم با احتیاط خوش بینانه است که بازار می تواند قطع و شاید در پایان سال کمی بالاتر” او گفت:.

یکی از بازگشایی در هفته پیش رو خواهد بود در روز سه شنبه زمانی که یاد NYSE طبقه تجاری بازگشایی.

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

یادبود روز تعطیلات

بازارها بسته

شنبه

درآمد: AutoZone بوز آلن همیلتون DouYu

8:30 صبح بانک فدرال فیلادلفیا بررسی

9:00 a. m. S&P/Case-Shiller قیمت خانه

ساعت 9:00 صبح FHFA قیمت خانه

10:00 a. m. فروش خانه های جدید

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کننده

جمعه

درآمد: HP, تلفن, برادران, Autodesk, رالف لورن, جعبه, برای هدست, NetApp, Royal Bank of Canada, بانک مونترال

12:30 p. m. رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد

2:00 p. m. بژ کتاب

پنج شنبه

درآمد: Costco, دل, Nordstrom, Salesforce.com Ulta, زیبایی, VMWare, Dollar General, Burlington, فروشگاه, Steve Madden, مارول فن آوری خالص سازی

8:30 صبح هفتگی مدعیان

8:30 صبح کالاهای بادوام (آوریل)

8:30 صبح Q1 تولید ناخالص داخلی (تخمین)

10:00 a. m. پیش فروش خانه

11:00 a. m. نیویورک جان ویلیامز رئیس فدرال رزرو

جمعه

درآمد: سایبان رشد

8:30 صبح شخصی درآمد و هزینه

8:30 صبح پیشرفته شاخص های اقتصادی

9:45 a. m. شاخص مدیران خرید شیکاگو

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کننده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو