مارک زوکربرگ می گوید شبکه های اجتماعی نباید واقعیت-بررسی سیاسی سخنرانی

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت CNBC او فکر نمی کند که شبکه های اجتماعی باید واقعیت-چک کردن آنچه که سیاستمداران پست.

زوکربرگ نظر آمد پس از “Squawk Box” شرکت میزبان اندرو راس Sorkin خواسته او را برای افکار در توییتر تصمیم به شروع واقعیت-چک کردن توییت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

توییتر را به حرکت در آمد سهشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود “قابل ملاحظه ای جعلی است.” در اوایل روز شنبه, توییتر, کاهش یافته است را سانسور و یا هشدار به کاربران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی بی اساس ادعا می کند که میزبان MSNBC جو Scarborough باید بررسی مرگ خود را کارمند سابق.

“من فکر نمی کنم که Facebook یا اینترنت سیستم عامل به طور کلی باید داوران از حقیقت” زوکربرگ گفت Sorkin در مصاحبه ای که پخش پنج شنبه صبح. سیاسی “سخنرانی یکی از حساس ترین قطعات در یک دموکراسی و مردم باید قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که سیاستمداران می گویند.”

اگر چه Facebook می کند با استفاده از این واقعیت مستقل-چکرز که با نقد و بررسی محتوای آن در شبکه های اجتماعی, نقطه از واقعیت-چکرز است که “واقعا گرفتن بدترین بدترین چیز است،”

“نقطه که برنامه نیست سعی کنید به تجزیه کلمات در چیزی است که کمی درست یا غلط,” او گفت:. “از نظر سیاسی سخنرانی, دوباره, من فکر می کنم شما می خواهید به گسترده احترام به روند سیاسی و سیاسی بیان.”

Facebook اعلام کرد در ماه اکتبر است که آن را اجازه می دهد سیاستمداران برای اجرای تبلیغات در شبکه های اجتماعی حتی اگر آنها شامل اطلاعات غلط.

این شرکت دارای خطوط که هیچ کس از جمله سیاستمداران مجاز به صلیب زوکربرگ گفت. هیچ کس مجاز به استفاده از Facebook به علت خشونت یا آسیب به خود و یا به ارسال اطلاعات غلط است که می تواند منجر به رای دهندگان سرکوب زوکربرگ گفت.

“روشن وجود دارد که خطوط نقشه خاص مضرات و آسیب هایی که می تواند انجام شود که در آن ما را به محتوای” او گفت:. “اما به طور کلی و از جمله در مقایسه با برخی از شرکت های دیگر ما را امتحان کنید به بیشتر در کنار صدا دادن به مردم و آزادی بیان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>