مانو شارما قاتل از جسیکا لعل منتشر شده از دهلی Tihar زندان

Manu Sharma, Killer Of Jessica Lal, Released From Delhi's Tihar Jail

مانو Sharma محکوم شد برای عکسبرداری جسیکا لعل در یک مهمانی بعد از او حاضر به خدمت به او یک نوشیدنی.

دهلی نو:

جسیکا لعل قاتل مانو شارما که در خدمت یک عمر در یکی از بسیاری از مشخصات بالا جنایات در این کشور گرفته شده بودند زود از زندان است. او منتشر شد همراه با 18 زندانیان دیگر از دهلی Tihar زندان در روز دوشنبه.

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal امضا کردن در تصمیم گیری پس از توصیه های دهلی جمله نقد و بررسی مدیره است که دهلی اداره دولتی. هیئت مدیره تا به حال ساخته شده توصیه در ماه گذشته در یک جلسه به ریاست دهلی صفحه اصلی وزیر Satyendar Jain.

مانو شارما که صرف کمتر از 17 سال را در زندان بوده است در آزادی مشروط به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده توسط زندانها برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در coronavirus بحران است.

پسر سابق اتحادیه وزیر Vinod Sharma, Manu Sharma محکوم شد و در سال 2006 برای عکسبرداری مدل جسیکا لعل پس از او حاضر به خدمت به او یک نوشیدنی در روز 30 آوریل سال 1999 در یک مهمانی آلوچه دادگاه رستوران در دهلی نو متعلق به جامعه بینا Ramani.

یک دادگاه کرده بود تبرئه او از قتل اما دادگاه عالی که در زمان مورد میان در سراسر کشور خشم و اعتراض معکوس تصمیم و او را محکوم به یک عمر. دیوان عالی کشور تایید این حکم در سال 2010.

در دو سال گذشته مانو Sharma شده بود در زندان در حساب از “رفتار خوب”; او اجازه خروج از زندان برای کار ساعت 8 صبح و برگشت در 6 ساعت. مانو Sharma, نام سیذارتا Vashishtha کار با یک سازمان غیر انتفاعی برای بازسازی زندانیان.

در سال 2018 جسیکا لعل خواهر کوچکتر سابرینا لعل گفته بود او بخشید مانو شارما و شیء را اگر او آزاد شدند. “من واقعا معتقدم که او انجام شده است کار خوب در زندان…آن را یک بار خاموش قفسه سینه و احساس می کنم در صلح با خودم” سابرینا لعل گفته بود NDTV. “او اعتقاد داشت بسته شدن برای من,” او گفت:.

این جنایت با الهام از یک فیلم و آمد به نماد عمیق نقص در سیستم است که اجازه کسانی که با پول و نفوذ به سوء استفاده از قانون و قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو