مانو Sharma, جسیکا لعل قاتل آزاد 3 سال زود از زندان

Manu Sharma, Jessica Lal's Killer, Freed 3 Years Early From Jail

مانو Sharma محکوم شد برای عکسبرداری جسیکا لعل در یک مهمانی بعد از او حاضر به خدمت به او یک نوشیدنی.

دهلی نو:

جسیکا لعل قاتل مانو Sharma, خدمت, یک عمر در یکی از مهمترین جنایات مشخصات بالا در کشور شده است از زندان آزاد سه سال اوایل برای “رضایت بخش زندان انجام”. او منتشر شد همراه با 18 زندانیان دیگر از دهلی Tihar زندان در روز دوشنبه.

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal امضا کردن در تصمیم گیری پس از توصیه های دهلی جمله نقد و بررسی مدیره است که دهلی اداره دولتی. هیئت مدیره به اتفاق آرا توصیه می شود آزادی مانو شارما در جلسه ماه گذشته به ریاست دهلی صفحه اصلی وزیر Satyendar Jain.

این مرد 43 ساله که حدود 17 سال در زندان بوده است در آزادی مشروط به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده توسط زندانها در سراسر کشور برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد در coronavirus بحران است. او بود که منتشر شد در سال 2023.

در ماه نوامبر وکیل او تا به حال نزدیک دادگاه عالی دهلی و گفت: با وجود سابقه ای از رفتار خوب در زندان هیئت مدیره را رد کرده بود آزادی او چهار بار.

پسر سابق اتحادیه وزیر Venod Sharma, Manu Sharma محکوم شد و در سال 2006 برای عکسبرداری مدل جسیکا لعل پس از او حاضر به خدمت به او یک نوشیدنی در روز 30 آوریل سال 1999 در یک مهمانی آلوچه دادگاه رستوران در دهلی نو متعلق به جامعه بینا Ramani.

یک دادگاه تبرئه او از قتل اما دادگاه عالی که در زمان مورد میان در سراسر کشور خشم و اعتراض معکوس تصمیم و او را محکوم به یک عمر. دیوان عالی کشور تایید این حکم در سال 2010.

در دو سال گذشته مانو Sharma شده بود در زندان در حساب از “رفتار خوب”; او اجازه خروج از زندان برای کار در ساعت 8 صبح و بازگشت در 6pm. هشت سال پیش مانو شارما با نام مستعار Sidharth Vashishta همچنین از آغاز eponymous غیر انتفاعی برای بازسازی زندانیان.

در سال 2018 جسیکا لعل خواهر کوچکتر سابرینا لعل گفته بود او بخشید مانو شارما و شیء را اگر او آزاد شدند. “من واقعا معتقدم که او انجام شده است کار خوب در زندان…آن را یک بار خاموش قفسه سینه و احساس می کنم در صلح با خودم” سابرینا لعل گفته بود NDTV. “او اعتقاد داشت بسته شدن برای من,” او گفت:.

این جنایت با الهام از یک فیلم و آمد به نماد عمیق نقص در سیستم است که اجازه کسانی که با پول و نفوذ به سوء استفاده از قانون و قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو