Manoj Tiwari به عنوان جایگزین دهلی BJP جمهور

منابع می گویند Manoj Tiwari تا به حال ارائه شده به استعفا بلافاصله پس از دهلی شکست (فایل)

برجسته

  • بازیگر-سیاستمدار منصوب شد دهلی نو BJP ارشد در سال 2016
  • او پیوست بی جی پی در سال 2013 پس از روی لئامت دادن مختصر در Samajwadi پارتی
  • جایگزینی خود Adesh گوپتا است که یک دست بی جی پی در دهلی نو

دهلی نو:

بازیگر و سیاستمدار Manoj Tiwari جایگزین شده است به عنوان رئیس BJP در دهلی نو. Adesh Kumar Gupta دهلی BJP کهنه را بیش از او حزب حاکم گفت: امروز.

Manoj Tiwari که منصوب شد دهلی نو BJP رئیس جمهور در سال 2016 شد گفته می شود در زمان قرض گرفته پس از این عملکرد فاجعه بار در دهلی مجمع انتخابات در ماه فوریه است.

منابع می گویند 49 ساله MP ارائه کرده بود استعفا بلافاصله پس از دهلی شکست اما خواسته شد تا در ادامه تا زمانی که یک جایگزین پیدا شد.

بی جی پی به نام این روال حرکت می کند و همچنین اعلام کرد تغییرات در کشورهای دیگر — ویشنو Deo سای منصوب شده است رئیس در چتیسگر و S Tikendra سینگ در مانیپور.

Adesh Gupta سابق شمال Delhi Municipal Corporation شهردار مشخصات پایین و یک دست حزب در پایتخت. بسیاری از تفسیر انتصاب خود را به عنوان یک نشانه آن است که BJP است یک بار دیگر به دنبال آن هسته گروه پشتیبانی در پایتخت — به Vaishya جامعه است.

“من فقط می توانم بگویم که من انجام خواهد شد مسئولیت من با صداقت و فداکاری” Adesh گوپتا گفت NDTV.

“در دهلی نو ما نیاز به کار بر روی سطح زمین. ما نیاز به رسیدن به مردم بیشتر و ایجاد یک فراگیر سازمان به طوری که ما می تواند به افزایش ما رای دهندگان پایه,” او اضافه شده است.

آقای Tiwari یک Bhojpuri ستاره آواز-تبدیل-سیاستمدار بود که همیشه به عنوان یک “خارجی” در جناح رانده دهلی BJP شد و دیده شده اند قادر به به طور موثر مقابله با, Arvind Kejriwal, رهبری, Aam Aadmi Party (AAP) با وجود خیابان-مهارت های مبارزه و توقف مبارزه.

یک زرق و برق دار, سیاستمدار, در معرض ابتلا به نمایشهایش آقای Tiwari موفق به ارائه در وعده خود را از decimating AAP حتی پس از بی جی پی برنده تمام هفت کرسی های پارلمانی در انتخابات فقط نه ماه قبل از دهلی نو شد.

بی جی پی می تواند برنده شدن تنها هشت نفر از دهلی 70 کرسی. در داخلی کالبد شکافی از دهلی انتخابات BJP مقصر اختلافات و عدم مطابقت AAP را روایت در مسائل محلی مانند آب و برق است.

آقای Tiwari نیز تا حد زیادی موفق به حلقه در Poorvanchali رای دهندگان بود که یک دلیل کلیدی برای انتصاب او به عنوان دهلی واحد ارشد.

اظهارات خود را در سراسر دهلی نو در مبارزات انتخاباتی تبدیل شد و روزانه یک منبع تفریحی با AAP تمسخر رهبر بی جی پی با استفاده از آهنگ های خود را.

آقای Tiwari پیوست بی جی پی در سال 2013 پس از روی لئامت دادن مختصر در Samajwadi و به سرعت افزایش یافت تا به صفوف است. او در اعتراض به انتخابات 2014 از دهلی نو و برنده شد.

زمانی که او منصوب شد دهلی نو BJP ارشد دو سال بعد وجود دارد بسیار خشم در میان دیگر چاشنی رهبران در پایتخت مانند Vijay Goel و رامش Bidhuri. انتصاب تعجب بسیاری به عنوان سازمانی پست ها معمولا با توجه به سخت پیروان این حزب ایدئولوژی.

آقای Tiwari به تازگی بیش از حد از یک جنجال-آهنربا برای حزب. به تازگی او هدفمند توسط AAP و دیگران در رسانه های اجتماعی بیش از عکس های که در آن او به نظر می رسد به بازی کریکت در یک آکادمی در کشور همسایه هاریانا در نقض مستند قوانین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو