مرد جان همسر مگس به کلکته به کشتن مادرش قبل از تیراندازی خود

اقدام قانونی است که گرفته شده کلکته پلیس گفت:

کلکته:

42 سال است که زندگی در بنگلور با همسر و فرزند خود را با هواپیما به کلکته امروز و کشته شدن او مادر در قانون در خانه اش در یک آپارتمان مجلل ساختمان. پدر او در قانون فرار از تخت قفل آن را پشت سر او فریاد زد: برای کمک به.

پلیس وارد برای پیدا کردن هر دو مادر و دروغ گفتن مرده در داخل. آنها همچنین دریافتند یک خودکشی توجه داشته باشید که در آن او اعتراف او به قتل رسانده بود خود را در بنگلور خانه قبل از سفر به کلکته به ارتکاب دوم قتل است.

پلیس در بنگلور با عجله به مرد خانه در این شهر وهیتفیلد محله و همسر بدن.

Amit Agarwal یک حسابدار و ازدواج کرده بود به Shilpi Dhandhania برای چندین سال. آنها تا به حال 10 ساله اما جدا بودند و در آستانه طلاق با توجه به پلیس.

آقای Agarwal به خود آمد در قوانین تخت در کلکته را Phoolbagan منطقه در حدود 5.30 PM. وجود دارد یک بحث گرم. ظاهرا آشفته Mr Agarwal سپس شلاق یک تفنگ و گلوله مادر خود را در قانون Lalita Dhandania در محدوده نقطه خالی.

یک وحشت زده father-in-law, Subhash Dhandania و 70 و با عجله به بیرون از آپارتمان قفل آن را پشت سر او زد و به همسایه خود کمک کند.

پلیس وارد برای پیدا کردن Mrs Dhandhania دروغ گفتن مرده و آقای Agarwal دروغ گفتن در یک استخر از خون بر روی تخت با تفنگ خود را بر کف در این نزدیکی هست.

پلیس سپس خودکشی توجه داشته باشید که در آن آقای Agarwal اعلام کرد او نیز همسر خود را کشته در بنگلور. پلیس در کارناتاکا سرمایه شدند و بلافاصله هشدار داده و مدت کوتاهی پس از, DCP از وهیتفیلد تایید همسر و قتل است.

اقدام قانونی است که گرفته شده کلکته پلیس گفته است.

جزئیات Mr Agarwal, پیر و جوان, مکان نیست که به اشتراک گذاشته شده اما کلکته پلیس تایید کرده است که او امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de