Mamata بانرجی حرکت را بدست آورده نادر از تصویب West Bengal فرماندار

Mamata Banerjee's Move Earns Rare Approval From West Bengal Governor

Jagdeep Dhankar (سمت چپ) شده است کمتر رزمی از روز شنبه زیر سیکلون Amphan (فایل)

کلکته:

West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankar شناخته شده برای طوفانی ارتباط با دولت در روز شنبه ستایش وزیر Mamata بانرجی تصمیم به تماس در ارتش برای کمک در بازسازی زیرساخت اساسی و خدمات ویران طوفان Amphan.

“یک حرکت خوب @MamataOfficial به دنبال حمایت و کمک ارتش. این زمان تلاش و درخواست تجدید نظر به مردم برای حفظ آرامش. مقامات باید بازگرداندن اتصال برق و دیگر خدمات در اولین” او در توییتر نوشت.

آقای Dhankar شده است کمتر مبارز از بخش های بزرگی از دولت ویران شد Amphan یکی از بدترین طوفان به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر است.

قبل از آن او نوشته شده سه توییتهایی که حمله Trinamool کنگره دولت – نادر حرکت سابق BJP رهبر.

“سالم development @MamataOfficial در طول بازدید @narendramodi. حالت تعاونی و نه مقابله موضع محسوس بود. یک توسعه مثبت برای دولت و مردم آن است. دولتمردی منعکس شد @PMOIndia در حالی که اعمال همه کمک ارائه خواهد شد به WB,” او نوشت: در اولین توییت در روز جمعه.

هر چند با رنگ و لعاب انتقاد پیگیری جیر نیز به نظر می رسید آشتی جویانه. “تعاونی موضع @MamataOfficial -امید که augurs خوبی برای دولت است. مقابله رویکرد هیچ جایی در قانون اساسی ما است. این در حال حاضر هزینه کشاورزان ما از هفت هزار کرور با عدم تصویب PM-KISAN تاکید ما در نظام سلامت با اجتناب از Ayushman بهارات,” او نوشت.

و سوم بعد گفت:

پس از انتصاب خود در سال گذشته آقای Dhankar شده است در تقابل با دولت در بسیاری از مسائل اعم از بیماری همه گیر کوروناویروس به اتهام طرد در پوشش تلویزیون از سال گذشته Durga Puja جشن.

دولت به نوبه خود متهم کرده است او را از دخالت در کار خود را و ارسال موهن missives به وزیر.

69 ساله رهبر بود همراه Mamata بانرجی و نارندرا نخست وزیر در یک نظر سنجی های هوایی از طوفان-آمار مناطق بنگال غربی در روز جمعه.

طوفان Amphan که زده دولت عصر روز چهارشنبه ادعا کرده است 86 و زندگی انداخته تخریب گسترده در حداقل 14 منطقه به طور عمده در, South 24 Parganas, کلکته, North 24 Parganas و Purba مدینیپور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>