شما هرگز می خواهید برای جلوگیری از یادگیری است. این که آیا شما رو به یک حرفه ای محوری و یا می خواهید برای درک بهتر این حرفه شما انتخاب کرده اید همیشه وجود دارد اتاق را برای رشد. موفق ترین کارگران کسانی هستند که آموزش و پرورش را پیگیری مادام العمر است.

از سال 2000 Whizlabs کمک کرده است بیش از سه میلیون و حرفه ای با آموزش آنلاین دوره های آموزشی و آزمون عملی. با ده ها تن از رشته های را انتخاب کنید از Whizlabs است وجود دارد برای کمک به کارگران و کارآفرینان در هر مرحله از زندگی حرفه ای خود را رشد.

Whizlabs ارائه می دهد آنلاین گواهینامه آموزش انواع برنامه ها و رشته از جمله محاسبات ابری, جاوا, داده های بزرگ مدیریت پروژه Agile, لینوکس, CCNA و بازاریابی دیجیتال است. علاقه مند در blockchain? شما می توانید همه چیز را از اصول اولیه به سطح کارشناس آموزش. داده های بزرگ طرفداران می توانند آمادگی برای تبدیل شدن به خبره به عنوان یک جرقه توسعه دهنده و یا Hadoop مدیر. از لاجورد به Google Cloud, cloud computing طرفداران زیادی را به یادگیری به عنوان به خوبی.

در طی دو دهه شرکت های مانند Accenture های بلومبرگ ، Capgemini سیسکو, Deloitte و Infosys استفاده کرده اند Whizlabs برای آموزش کارکنان خود را, بنابراین شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما دریافت آموزش با کیفیت هنگامی که شما شیرجه رفتن.

خود را با عضویت در طول عمر شما دسترسی به هر یک از Whizlabs ده ها تن از دروس و همچنین دریافت به طور منظم به روز رسانی محتوا از مدرسان متخصص.

ثبت نام برای یک Whizlabs عضویت در طول عمر برای تنها $59 و صرفه جویی در بیش از 90 ٪ تخفیف لیست قیمت امروز.

قیمت موضوع را تغییر دهید. این برنامه برای کاربران جدید تنها.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو