عمده نشت گاز در آندرا گیاه; 5 گزارش مرده 200 در بیمارستان

LG پلیمرها هند: چندین کشته شدند پس از گاز به بیرون درز از کارخانه شیمیایی در ویساکاپاتنام

دهلی نو:

پنج نفر از جمله یک کودک کردهاند پس از گاز سمی به بیرون درز از یک کارخانه مواد شیمیایی از شرکت های چند ملیتی در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام. 200 نفر پذیرفته شده اند بیمارستان. آمبولانس های آتش نشانی و پلیس رسیده اند شیمیایی گیاه, مقامات گفت.

ساکنان در نزدیکی شیمیایی کارخانه گاز از LG پلیمرها هند Pvt با مسئولیت محدود در منطقه ایجاد کرد RR Venkatapuram گزارش از احساس سوزش در چشمها و مشکل در تنفس, مقامات گفت. آنها بلافاصله به بیمارستان منتقل گفتند.

“وجود دارد نشت گاز شناسایی شده در LG پلیمرها در Gopalpatnam. درخواست شهروندان در اطراف این مکان به بیرون آمدن از خانه ها به خاطر اقدامات ایمنی” بیشتر ویساکاپاتنام شهرداری شرکت توییتی.

در تصاویری حداقل در صد مردم دیده می شود در یک هرج و مرج جاده در تلاش برای کمک به مصدوم و قرار دادن آنها را به انتظار آمبولانس. صنعتی آژیر شنیده است در پس زمینه. مردم در ماسک ها دیده می شود حمل و دیگران که نشان می دهد نشانه هایی از مشکل در تنفس. آنها را به نشستن در جاده ها تقسیم تا آمبولانس رسید.

موبایل گرفته توسط امدادگران نشان می دهد نزدیک به 10 نفر دروغ گفتن بر روی زمین. روشن نیست که آیا آنها ناخودآگاه و یا تلفات افزایش خواهد یافت.

در یکی از موبایل یک زن ایستاده در نزدیکی یک روروک مخصوص بچه ها به طور ناگهانی فرو می ریزد و در پیاده رو.

راه اندازی در سال 1961 به عنوان هندوستان پلیمر این شرکت را بر عهده گرفته توسط کره جنوبی LG Chem تغییر نام داد و به عنوان LG پلیمرها هند در سال 1997. این گیاه باعث می شود پلی استایرن و پلی استایرن منبسط چند منظوره پلاستیکی مورد استفاده برای ایجاد یک طیف گسترده ای از محصولات مصرفی مانند اسباب بازی و لوازم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de