ماهاراشترا نمی سهولت مستند اما مناطق سبز را ببینید بیشتر فعالیت

Maharashtra Won't Ease Lockdown, But Green Zones Will See More Activity

Uddhav Thackeray گفت: ما به آرامی شروع به باز کردن مناطق سبز (فایل)

بمبئی:

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray گفت: بالا بودن تعداد coronavirus موارد در کشور ساخته شده آن را غیر ممکن است برای کاهش محدودیت ها در دولت است. مناطق سبز, اما, را ببینید, عمل بیشتر است. برای حفظ مناطق سبز به عنوان آنها توسط یک “چالش” اما هنوز دولت اجازه داده می شود برای باز کردن 50000 تا صنایع. “ما به آرامی شروع به باز کردن مناطق سبز” او گفت: یک روز پس از مرکز اجازه متحده به تصمیم گیری خود را بر روی مستند.

اشاره به این که مهاجران رفته آقای Thackeray خواسته مردم محلی به زمین در پر کردن برای آنها. “من درخواست تجدید نظر به ماهاراشترا برادران و خواهران — اگر شما در منطقه سبز لطفا بیا. وجود دارد کمبود نیروی انسانی در صنایع. من درخواست تجدید نظر بار دیگر. در مودی-ji زبان-اجازه دهید تبدیل به آتما Nirbhar,” او گفت:.

اما او روشن ساخته است که وجود خواهد داشت نه بیشتر تسهیلات در حال حاضر. “اگر ما بلند مستند و این corionavirus گسترش در همه جا ؟ من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد در ماهاراشترا” او گفت:.
“از آنجا که از مستند ما موفق به کنترل افزایش موارد است. حتی اگر ما شکسته نشده زنجیره ای, ما در حال تلاش” رئیس جدید اضافه شده است.

ماهاراشترا بیش از 35,000 موارد coronavirus — حداکثر در کشور است. سرمایه خود را از بمبئی بیش از 20,000 موارد است. بقیه به صورت فله در سراسر مراکز شهری پونا تانه ناوی بمبئی و اورنگبد.

اوایل امروز پلیس بمبئی روشن ساخته است که هیچ آرامش اجازه خواهد داشت در حداکثر شهرستان است که بیش از 20 درصد از این کشور coronavirus موارد است.

“هر گونه تسهیلات از اوایل قوانین هنوز به اجرا در بمبئی تحت مستند 4.0. بودن در منطقه قرمز دقیق اقدام خواهد شد n وسایل نقلیه و مردم رفت و آمد در هر ساعت از روز بدون اجازه معتبر یا غیر اضطراری” پلیس شهرستان توییتی.

دهلی نو-که حدود 10,000 موارد نیمی که از بمبئی — امروز به یک سیگنال سبز به حمل و نقل عمومی مجتمع های خرید و بازار. وزیر Arvind Kejriwal گفت: این شهرستان به حرکت به سمت باز شدن فعالیت های اقتصادی. “تا زمانی که ما یک واکسن آن را دریافت نمی ، ما باید به یاد بگیرند برای زندگی با کروناویروس” آقای Kejriwal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de