ماهاراشترا اجازه می دهد تا 25 پرواز به بمبئی از امروز می گوید وزیر

Maharashtra To Allow 25 Flights To Mumbai From Today, Says Minister

شرکت های هواپیمایی را از سر شروع عملیات 25 مه میان در سراسر کشور coronavirus مستند (فایل)

بمبئی:

ماهاراشترا است که تمایلی به بازگشایی آن فرودگاه برای پروازهای مسافری ساخته شده U-turn امروز تصمیم گیری اجازه می دهد تا 25 پرواز از بمبئی فردا. تازه تصمیم اعلام شد وزیر امور خارجه نواب ملک به سختی چند ساعت پس از وزیر Uddhav Thackeray نشان داد که دولت آماده نیست برای چنین حرکت است. ماهاراشترا است حداکثر تعداد coronavirus موارد در کشور — 50,231 از کل موارد گزارش شده تا کنون.

“من فقط صحبت به دبیر کل. پس از بحث در مورد این موضوع با همه سازمان های آن تصمیم گرفته شده است که 25 پرواز را به کار گیرند از فرودگاه بمبئی فردا. این تعداد افزایش خواهد یافت به آرامی” ماهاراشترا وزیر کابینه نواب ملک گفت NDTV امروز.

او همچنین با انتقاد از دولت مرکزی گفت: “دولت نارندرا باعث می شود اعلام پس از اعلام, بدون بحث در مورد این موضوع با دولت”.

این بعد از ظهر در یک آدرس به مردم از دولت Uddhav Thackeray گفته بود که او صحبت کرده است به حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep آه پوری و دولت باید “زمان بیشتری برای آماده سازی” برای پروازهای مسافری.

رئیس دفتر وزیر نیز توییتی گفت: تنها اضطراری پرواز خواهد عمل در حال حاضر. وزیر همچنین گفت که او می خواهد به بمبئی فرودگاه به لحن خوب عملیات خود و آمد تا با یک طرح.

با اشاره به تعداد زیادی از coronavirus موارد در دولت آقای Thackeray بود گفت: al فرودگاه در شهرستانها بزرگ — بمبئی Nagpur پونا — واقع شده بودند در مناطق قرمز به معنی مناطقی است که حداکثر تعداد coronavirus بیماران.

آقای Thackeray گفت: 15 روز آینده بسیار مهم خواهد بود و این که دولت ممکن است مجبور به تمدید مستند فراتر از مارس 31 — این زمان مهلت تعیین شده توسط دولت است.

“بسیاری از جنبش مردم است که انتظار می رود پیش بینی بیشتر موارد به عنوان به خوبی. بنابراین چیزهایی که می توانید برای باز کردن تنها به تدریج. ما نمی خواهد بلند مستند در حال حاضر. ما نمی توانیم بگوییم که مستند خواهد بود بیش از 31 مه… باید فوق العاده محتاط در طول موسمی,” او اضافه شده است.

از سرگیری پروازهای داخلی — اعلام شده توسط این مرکز در اوایل این هفته — یک ماده از عدم قطعیت در ماهاراشترا به عنوان دولت از ابتدا ساخته شده خود را عدم تمایل به رفتن با برنامه روشن است. هر چند متحده نمی تواند وتو مرکز طرح برای اجرا باز حمل و نقل هوایی آنها می تواند به توقف مسافران از پیاده شدن از هواپیما.

این مرکز اعلام کرده on May 20 با ماهاراشترا موافقت منابع گفت. اتحادیه وزیر Hardeep پوری نیز توییتی در مورد تعاونی فدرالیسم گفت: پروازهای نباید فرود آمد متحده بدون موافقت دولت.

“این است که تا حد @MoCA_GoI یا مرکز به تنهایی برای تصمیم گیری در از سرگیری پروازهای داخلی. در روح تعاونی فدرالیسم دولت از کشورهای که در آن این پرواز را خاموش و زمین باید آماده به اجازه حمل و نقل هوایی عمران عملیات” صدای جیر جیر خود را به عنوان خوانده شده.

علاوه بر Maharashtra, West Bengal و تامیل نادو-صفحه اصلی به مشغول کلکته و فرودگاه چنای — تا به حال اعتراض به مرکز برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد پروازهای مسافری.

تامیل نادو است که در رتبه دوم بیشترین تعداد از موارد نگرانی شبیه به ماهاراشترا. بنگال توفان گردباد Amphan درخواست شده برای امداد رسانی تا تاریخ 30 مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>