ماهاراشترا می گوید هیچ به مسافر پرواز ممکن است گسترش مستند

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی این بعد از ظهر.

بمبئی/ دهلی نو:

ماهاراشترا امروز گفت: این پیش بینی بیشتر coronavirus موارد و نیاز به “زمان برای آماده سازی” برای باز کردن بخش حمل و نقل هوایی. این مستند نمی تواند برداشته شود حتی مارس 31 — مهلت lockdown4 گفت: وزیر Uddhav Thackeray که دولت 47,190 از 1,31,868 coronavirus موارد در کشور است.

“من خطاب به وزیر حمل و نقل هوایی (Hardeep سینگ پوری) . من درک می کنم نیاز به باز کردن سفر هوایی, اما ما نیاز به زمان بیشتری برای آماده سازی” Uddhav Thackeray گفت: در طول یک آدرس به مردم از دولت است. در حال حاضر دولت فقط می خواهد به کار خود ادامه ویژه پروازهای بین المللی از جمله انتقال مسافران پزشکی اضطراری برای دانش آموزان و دیگران دلسوز در زمینه.

بعد از 15 روز خواهد بود مهم این وزیر گفت. “بسیاری از جنبش مردم است که انتظار می رود پیش بینی بیشتر موارد به عنوان به خوبی. بنابراین چیزهایی که می توانید برای باز کردن تنها به تدریج. ما نمی خواهد بلند مستند در حال حاضر. ما نمی توانیم بگوییم که مستند خواهد بود بیش از 31 مه… باید فوق العاده محتاط در طول موسمی,” او اضافه شده است.

از سرگیری پروازهای داخلی — اعلام شده توسط این مرکز در اوایل این هفته — یک ماده از عدم قطعیت به عنوان ماهاراشترا خود را نشان داد تمایل به رفتن با مرکز برنامه ریزی. هر چند متحده نمی تواند وتو مرکز طرح برای اجرا باز حمل و نقل هوایی آنها می تواند به توقف مسافران از پیاده شدن از هواپیما.

علاوه بر Maharashtra, West Bengal و تامیل نادو-صفحه اصلی به مشغول کلکته و فرودگاه چنای — اعتراض به مرکز برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد پروازهای مسافری از امروز.

تامیل نادو است که در رتبه دوم بیشترین تعداد موارد بیش از حد مطرح شده است و نگرانی های مشابه به عنوان ماهاراشترا. بنگال توفان گردباد Amphan درخواست شده برای امداد رسانی تا تاریخ 30 مه.

آقای Thackeray گفت: به عنوان و هنگامی که ماهاراشترا آسانسور مستند آن انجام خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله. “ما با داشتن تدریجی باز از اقتصاد… باید متوقف ویروس برای اولین بار. را اعلام, بسته, بعد,” او اضافه شده ظاهرا پرداختن به سلف خود BJP را Devendra Fadnavis’ پرس و جو در به همین دلیل دولت است نه اعلام بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>