ماهاراشترا می گوید: هیچ جامعه گسترش ویروس نگرانی در دهلی

بمبئی وارد شده 51,100 coronavirus موارد دهلی است کمی کمتر از 30,000.

برجسته

  • ماهاراشترا است که بدترین آمار دولت در این کشور همه گیر
  • دهلی سایه کمتر از 30,00 موارد راه زیر بمبئی شمارش
  • بمبئی دیده است افزایش مداوم مرگ و میر در این ماه

بمبئی:

دولت ماهاراشترا-بزرگترین کانون از coronavirus در کشور با بیش از 90,000 موارد — به یقین رد همه گزارش ها از جامعه و انتقال است. “من باور نمی وجود دارد جامعه گسترش یافته است. این فرض در دولت من” دولت وزیر بهداشت راجش Tope گفت: در این زمینه از نگرانی در مورد جامعه گسترش در دهلی نو.

دیروز, دهلی نو, وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: نیمی از coronavirus موارد در سرمایه های ملی نمی توان به هر منبع که نشان می دهد جامعه انتقال است. به عنوان مرکز را رد کرده و ادعا می کنند آقای Jain امروز “وجود دارد انتقال در جامعه اما اگر آن را به جامعه انتقال یا نه که می توان اعلام شده توسط مرکز تنها آن است که یک اصطلاح فنی.”

دهلی سایه کمتر از 30,00 موارد — از راه های زیر بمبئی که تا کنون وارد شده 51,100 موارد — عبور تعداد ووهان شهر در چین که در آن ویروس ظاهر در ماه دسامبر.

“باید برای 20 تا 40 درصد از موارد است که باید به طور مستقیم آمده از جامعه که در آن ما می توانید از طریق تماس با ردیابی که در آن آنها قرارداد آن را از” راجش Tope کرد و در حالی که صحبت کردن به NDTV. “این است که یا از آینده در تماس با خطر بالا اطلاعات تماس مانند شاخص مورد و یا از طریق عفونت از شاخص مورد از طریق یک واسطه,” او توضیح داد.

دولت گفت: است ردیابی در هر مورد از طریق “3T اصل — تهاجمی ردیابی تست و انزوا و درمان”.

“ما در حال کار با توجه به این اصل در ماهاراشترا و هر چه موارد وجود دارد در حال حاضر هر مورد ترسیم شده است,” او اضافه شده است.

ترس از جامعه گسترش در این کشور افزایش یافت و پس از گزارش یک نظرسنجی که اظهار داشت که حدود 15 تا 30 درصد از جمعیت ساکن در مهار مناطق و نقاط در معرض شده بود به عفونت است. دهلی وزیر بهداشت نظرات نیز منجر به اثبات آن ترس است.

از شورای تحقیقات پزشکی هند کشور dodol بدن در مبارزه با coronavirus را رد کرده است گزارش می دهد که یک sero-بررسی نشان داد که حدود یک سوم از مردم زندگی در مهار مناطق و نقاط ممکن است آلوده شده اند با COVID-19 و بهبود بدون هیچ گونه قطعی تماس با ردیابی.

“این یافته ها به نظر می رسد در رسانه های مرتبط با ICMR Sero-بررسی COVID-19 نظری و بررسی نتایج هنوز به طور نهایی” این ICMR توییتی.

بمبئی دیده است افزایش مداوم مرگ و میر در این ماه که پزشکان نسبت به کمبود تخت ICU. این شهر ثبت کرده است به طور متوسط 53 مرگ و میر در هر روز در ماه ژوئن یک پرش از متوسط 32 ماه گذشته.

اعتراف به آن است که “دست به دهان” وضعیت آقای Tope گفت: “ما در حال گرفتن 80 درصد از تخت از بیمارستان های خصوصی و این حتی شامل تخت ICU”.

“بیش از 45,000 مردم بهبود یافت و مرخص شده. ما مرگ و میر در حدود 3.5 درصد. ما دو برابر رای بیش از 20 روز است. در تمام پارامترهای ما در همتراز و یا انجام بهتر از میانگین ملی” وزیر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im